Bu VPN hizmetinde %66’ya varan indirimle çevrimiçi gizliliğinizi güvence altına alın

TL;DR: Üç yıllık Windscribe VPN aboneliği edinin(Yeni bir sekmede açılır) sadece 69$ (kayıt 207$), iki yıllık abonelik 59$ (kayıt 138$) veya bir yıllık abonelik 39$ (kayıt 69$). Bu, %66’ya varan bir tasarruf demektir. Daha önce çevrimiçi olarak baktığınız bir şeyin reklamını gördüyseniz, çevrimiçi gizliliğinizin risk altında olduğunu düşünmenin nasıl bir his olduğunu biliyor olabilirsiniz. Bir […]

TL;DR: Üç yıllık Windscribe VPN aboneliği edinin(Yeni bir sekmede açılır) sadece 69$ (kayıt 207$), iki yıllık abonelik 59$ (kayıt 138$) veya bir yıllık abonelik 39$ (kayıt 69$). Bu, %66’ya varan bir tasarruf demektir.


Daha önce çevrimiçi olarak baktığınız bir şeyin reklamını gördüyseniz, çevrimiçi gizliliğinizin risk altında olduğunu düşünmenin nasıl bir his olduğunu biliyor olabilirsiniz. Bir sanal özel ağ (VPN), genel WiFi veya kendi ağınızı kullanırken size ek güvenlik sağlayabilir.(Yeni bir sekmede açılır). Windscribe VPN, dijital yaşamınızı güvence altına almak için basitlik ve uygun fiyat sunar. 22 Nisan’a kadar 39 ABD Doları (kayıtlı 69 ABD Doları), iki yıllık 59 ABD Doları (kayıtlı 138 ABD Doları) veya üç yıllık 69 ABD Doları (207 ABD Doları) karşılığında bir yıllık abonelik alın.

Artan çevrimiçi gizlilik

Windscribe VPN, çevrimiçi gizliliğinizin korunmasına yardımcı olur ve masaüstü veya mobil cihazlardaki izleyicileri engeller. E-posta adresinizi bile paylaşmak zorunda olmadığınız için hesabınızı anonim olarak oluşturun. Ek çevrimiçi korumayı hızla ayarlamak için kullanıcı dostu bir arayüz kullanın.

Güvenli olmayan halka açık WiFi’de gezinirken, gizliliğiniz izleyiciler tarafından risk altında olabilir. İnternet servis sağlayıcınız, uygulamalarınız ve diğer servisler, örneğin Facebook(Yeni bir sekmede açılır), ayrıca verilerinizi günlüğe kaydediyor olabilir. Windscribe VPN şifreli bir sunucu sağlar ve gerçek IP adresinizi gizler(Yeni bir sekmede açılır) şirketlerden, devlet kurumlarından ve bilgisayar korsanlarından.

Yerel bir kafede çalışırken veya yurt dışına seyahat ederken, halka açık WiFi’ye güvenme konusunda temkinli davranabilirsiniz. Windscribe’in sınırsız indirme ve eş zamanlı bağlantılarından yararlanın(Yeni bir sekmede açılır). Bu, koruma ve güçlü şifreleme ile çalışabilmeniz, oyun oynayabilmeniz veya internette gezinebilmeniz için bilgisayarınızı diğer cihazlarınızın bağlanabileceği güvenli bir WiFi yönlendiricisine dönüştürebileceğiniz anlamına gelir.

Ek içeriğin engellemesini kaldırın

Eğlence, haber siteleri ve diğer içeriklerin engelini kaldırmak için 100’den fazla konumdaki sunuculara bağlanın sadece diğer alanlarda mevcuttur(Yeni bir sekmede açılır). Ek hizmetlere abone olmak zorunda kalmadan en sevdiğiniz içerikle daha fazla zaman geçirin.

Windscribe’in tarayıcı uzantısı, sizi web’de takip eden rahatsız edici reklamları da engelleyebilir. Daha fazla güvenlik, yeni içerik ve izleniyormuş gibi hissetmenize neden olabilecek daha az reklamla çevrimiçi varlığınızın keyfini çıkarın.

Bir yıllık Windscribe VPN Pro Planına abone olun(Yeni bir sekmede açılır) 39 $ (kayıt 69 $), iki yıl 59 $(Yeni bir sekmede açılır) (kayıt 138 $) veya 69 $ için üç yıl(Yeni bir sekmede açılır) (kayıtlı $207) 22 Nisan 23:59 PT’ye kadar.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow