Bu Windows 11 Pro fırsatı yalnızca 24,97 $ ile şimdiye kadarkilerin en iyisi

Windows 11 Home yükseltmesi çoğu kişi için ücretsizdi ancak Windows 11 Pro’nun gelişmiş işlevlerini kaçırıyorsunuz. Bu ekstra özellikler, uzman veya iş amaçlı bir kullanıcıysanız çok kullanışlı olabilir ve yükseltilmiş sürüm için şu anda 199 ABD doları tutarındaki perakende fiyatını ödemenize gerek yoktur. Bu Windows 11 Pro fırsatı şu ana kadar karşılaştığımız en iyi fırsat; sınırlı […]

Bu Windows 11 Pro fırsatı yalnızca 24,97 $ ile şimdiye kadarkilerin en iyisi

Windows 11 Home yükseltmesi çoğu kişi için ücretsizdi ancak Windows 11 Pro’nun gelişmiş işlevlerini kaçırıyorsunuz. Bu ekstra özellikler, uzman veya iş amaçlı bir kullanıcıysanız çok kullanışlı olabilir ve yükseltilmiş sürüm için şu anda 199 ABD doları tutarındaki perakende fiyatını ödemenize gerek yoktur. Bu Windows 11 Pro fırsatı şu ana kadar karşılaştığımız en iyi fırsat; sınırlı bir süre için yalnızca 24,97 $ fiyatla satışa sunuluyor.

Microsoft Windows 11 Pro 24,97 ABD dolarına (174 ABD doları indirim)

Üst düzey bir PC’niz varsa Pro, donanımınızdan tam olarak yararlanmanıza olanak tanır. RAM ve CPU çekirdekleri üzerinde oldukça kısıtlayıcı sınırlamalara sahip olan Home sürümünün aksine Pro, 128’e kadar CPU çekirdeği ve 2 TB RAM ile daha sağlam yapılandırmaları işleyebilir. Bu, kaynak yoğun uygulamaları çalıştıran ileri düzey kullanıcılar için onu iyi bir seçim haline getirir.

Windows 11 Pro ayrıca Home versiyonuna göre çeşitli güvenlik ve sanallaştırma avantajları sunuyor. Tüm sürücünüzü şifreleyen BitLocker ve hassas verileri korumaya yönelik Windows Bilgi Koruması gibi gelişmiş güvenlik özellikleriyle birlikte gelir. Ayrıca, yeni yazılımı güvenli, yalıtılmış bir ortamda test etmenize olanak tanıyan Windows Sandbox ve bilgisayarınızda birden fazla işletim sistemini çalıştırmanıza olanak tanıyan Hyper-V gibi yerleşik araçlara da sahip oluyorsunuz.

Windows 11 Pro fırsatı yalnızca birkaç gün süreyle geçerlidir. Yukarıdaki widget’ı kullanarak kendiniz kontrol edin.

Bu Windows 11 Pro fırsatı yalnızca 24,97 $ ile şimdiye kadarkilerin en iyisi

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow