Bu, Xiaomi Mi Band 8’e ilk (resmi olmayan) bakışımız.

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi Xiaomi Mi Bant 7 TL;DR Xiaomi Mi Band 8’in görüntüleri, Koreli bir düzenleyici aracılığıyla çevrimiçi olarak yayınlandı. Resimler, Mi Band 7’ye benzeyen bir cihazı göstermektedir. Xiaomi’nin Mi Band serisi kondisyon takip cihazları, bol miktarda özellik ve çok rekabetçi bir fiyat etiketi getirerek, sürekli olarak en popüler takipçiler arasında yer alır. […]

Bu, Xiaomi Mi Band 8’e ilk (resmi olmayan) bakışımız.

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi

Xiaomi Mi Bant 7

TL;DR

  • Xiaomi Mi Band 8’in görüntüleri, Koreli bir düzenleyici aracılığıyla çevrimiçi olarak yayınlandı.
  • Resimler, Mi Band 7’ye benzeyen bir cihazı göstermektedir.

Xiaomi’nin Mi Band serisi kondisyon takip cihazları, bol miktarda özellik ve çok rekabetçi bir fiyat etiketi getirerek, sürekli olarak en popüler takipçiler arasında yer alır. Mi Band 7 (yukarıda görülüyor) 2022’nin ortalarında piyasaya sürüldü ve görünüşe göre devamına ilk kez göz attık.

Android’e Git Xiaomi Smart Band 8 (veya Mi Band 8) için bir Kore düzenleme başvurusu tespit etti ve dosyalamada ayrıca birkaç görüntü ortaya çıktı. Bunları aşağıda kontrol edin.

Bu resimler, hap şeklindeki muhafazaya sahip, selefine kıyasla çok farklı görünmeyen bir fitness takipçisini gösteriyor. Bunu söylerken, varsayılan Mi Band 8 kayışları, Mi Band 7’de gördüğümüz gibi tek bir kayış oluşturmak için mahfazanın etrafına dolanmıyor gibi görünüyor.

Daha önce bir Mi Band takip cihazı satın aldınız mı?

86 oy

Bu listedeki yeni izleyiciden toplanacak başka bir şey yok. 3,87 volt pil ve Bluetooth 5.1 onayı var, ama hepsi bu kadar. Mi Band 7’nin Bluetooth 5.2 ile gönderildiğini belirtmekte fayda var, bu nedenle Bluetooth 5.1, kağıt üzerinde hafif bir düşüş gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Band 8’in 2023’ün ortalarında duyurulacağını tahmin ediyoruz. Mi Band 7’nin kalp atış hızı izleme, SpO2 izleme, uyku izleme, 100’den fazla sporu izleme, adet dönemi izleme ve daha fazlası gibi sağlık/fitness özelliklerini sunacak olması da mantıklı. Fiyatlandırma yine de büyük bir bilinmezlik, bu yüzden Xiaomi’nin Mi Band 7’nin ~ 60 $ küresel fiyatlandırmasını yakalayıp yakalayamayacağını merak ediyoruz.

Bu, Xiaomi Mi Band 8’e ilk (resmi olmayan) bakışımız.

Teknory