Bu yeni akıllı saat, küçük kablosuz kulaklıkları ortaya çıkarmak için açılır

Hadlee Simons / Android Yetkilisi TL;DR Huawei, İngiltere’de Watch Buds’ın lansmanını duyurdu. Akıllı saat, saatin kendisinde saklanabilen kulaklıklarla birlikte gelir. Huawei, geçen yılın sonlarında Çin’de kablosuz kulaklıklar için depolama yuvalarını ortaya çıkaran bir akıllı saat ekranı sunan Watch Buds’ı duyurdu. Şimdi, Çinli marka yeni akıllı saatin kendi iç pazarının dışında piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Huawei, e-postayla […]

Bu yeni akıllı saat, küçük kablosuz kulaklıkları ortaya çıkarmak için açılır

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Huawei, İngiltere’de Watch Buds’ın lansmanını duyurdu.
  • Akıllı saat, saatin kendisinde saklanabilen kulaklıklarla birlikte gelir.

Huawei, geçen yılın sonlarında Çin’de kablosuz kulaklıklar için depolama yuvalarını ortaya çıkaran bir akıllı saat ekranı sunan Watch Buds’ı duyurdu. Şimdi, Çinli marka yeni akıllı saatin kendi iç pazarının dışında piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Huawei, e-postayla gönderilen bir basın açıklamasında, Watch Buds’ın bugün İngiltere’de ön sipariş verilebileceğini ve genel satışların 1 Mart’tan itibaren başlayacağını doğruladı.

Gerçekten de entegre kulaklık bölmesine sahip bir saat alıyorsunuz ve kulaklıklar aynı zamanda kaldırıldığında da şarj oluyor. Bununla birlikte, saatle birlikte gelen daha küçük, hap şeklindeki tomurcukları kullanmanız gerektiğinden, eski kablosuz kulaklıkları saate tokatlayamazsınız. Bu daha küçük kulaklık tasarımıyla pil ömrü konusunda endişeleniyoruz ve Huawei bu konuda ayrıntı yayınlamadı.

Başka ne alıyorsun?

Bunun dışında Watch Buds çelik kasa, 1,43 inç dairesel AMOLED ekran (460 x 460), deri kayış ve kurma kolu kadranı getiriyor. Diğer önemli özellikler arasında kalp atış hızı izleme, uyku izleme, SpO2 izleme ve 80 spor modu bulunur.

Bu arada, kulaklıklar her iki kulağa da takılabilir (burada belirli bir sol veya sağ tomurcuk yoktur), ayrıca kulaklarınıza dokunmanıza izin veren geniş alanlı dokunmatik kontroller sunar.

Huawei Watch Buds, normalde 449,99 £ (~ 544 $) tutar. Ancak cihazı ön sipariş vermek için 30 £ ödeyen müşteriler, cihazı 389,99 £ (~ 472 $) karşılığında alabilirler.

Bu yeni akıllı saat, küçük kablosuz kulaklıkları ortaya çıkarmak için açılır

Teknory