Bu yeni MacBook Pro’yu 300 dolardan daha ucuza alın (artı ücretsiz gönderim)

TL;DR: 8 Aralık’a kadar bu Yenilenmiş Apple Macbook Pro 13.3’ü edinebilirsiniz”(yeni bir sekmede açılır) 349$’lık normal yenileme fiyatı yerine yalnızca 299,99$’a — bu %14 indirim demektir. Evden çalışmak(yeni bir sekmede açılır) faydaları vardır, ancak aynı zamanda bir ofiste çalışmayı biraz daha kolaylaştıran bazı donanımlardan vazgeçmek anlamına da gelebilir. Evden çalışmaya yeni başlayan birini tanıyorsanız, yalnızca […]

Bu yeni MacBook Pro’yu 300 dolardan daha ucuza alın (artı ücretsiz gönderim)

TL;DR: 8 Aralık’a kadar bu Yenilenmiş Apple Macbook Pro 13.3’ü edinebilirsiniz”(yeni bir sekmede açılır) 349$’lık normal yenileme fiyatı yerine yalnızca 299,99$’a — bu %14 indirim demektir.


Evden çalışmak(yeni bir sekmede açılır) faydaları vardır, ancak aynı zamanda bir ofiste çalışmayı biraz daha kolaylaştıran bazı donanımlardan vazgeçmek anlamına da gelebilir. Evden çalışmaya yeni başlayan birini tanıyorsanız, yalnızca 299,99 ABD dolarına yenilenmiş bir MacBook Pro ile iş istasyonunu güçlendirmesine yardımcı olabilirsiniz. 8 Aralık, hediyenizin bayrama yetişebilmesi ve kargo ücreti ödememeniz için son gün. Kupon gerekmez.

Günlük görevler için harika bir bilgisayar

Kendi evinizdeki masanızda çift ekranlı bir iş istasyonundan tek ekrana geçmek sarsıcı olabilir. En azından olumsuz olabilir üretkenliği etkiler. Sevdiğiniz kişiye bir donanım genişletmesi verin. Bu MacBook, önemli dosyaları toplu olarak depolamak için harika olan geniş bir 500 GB HDD ile birlikte gelir. Tam şarj olduğunda, pil yedi saate kadar dayanabilir. Bu, tüm iş günü boyunca masaüstlerinde takılıp kalmak zorunda kalmayacakları anlamına gelir.

Bu MacBook Pro’yu hafife almayın çünkü arkasında birkaç yıl var. Turbo Güçlendirme(yeni bir sekmede açılır) işlemciyi 3,1 GHz’e kadar çıkarabilir ve işle ilgili birkaç uygulamayı çalıştırmak için 4 GB RAM yeterli olmalıdır.

Bazı modern MacBook’larda yalnızca birkaç USB-C bağlantı noktası bulunur ve eski donanımlar için adaptörler gerekir. Bu, Thunderbolt, USB 3, Ethernet, Kulaklıklar, SD kartlar ve FireWire için bağlantı noktalarıyla birlikte gelir ve hatta Kensington kilidi için bir yuva vardır. Siber güvenliğinizi yönetmek için pek çok araç var, ancak kimsenin yönetemeyeceğinden emin olmanın daha basit yolları yok. bilgisayarınızla yola çıkın.

Paketlemek için zamanında bir MacBook sipariş edin

Yenilenmiş bir MacBook Pro’yu alabildiğiniz zaman, WFH arkadaşınız veya kendiniz için tüm hediye bütçenizi yeni bir bilgisayara ayırmanıza gerek yok(yeni bir sekmede açılır) sadece 299,99 $ için. Kargo ücreti ödemenize gerek yok ama 8 Aralık sipariş vermek ve tatil için zamanında ulaşmasını sağlamak için son gün.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow