Bu yenilenmiş MacBook Air, 366 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: Yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız var ama tam fiyat ödemek istemiyor musunuz? Yenilenmiş bir MacBook Air edinin (Core i5, 4 GB RAM, 256 GB SSD)(yeni bir sekmede açılır) 1.109 $ yerine sadece 365,99 $ karşılığında. Bu %66’lık bir tasarruf demektir. Bir MacBook arıyorsanız, raflardan yeni bir tane almak en iyi seçenek olmayabilir. En son […]

Bu yenilenmiş MacBook Air, 366 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: Yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız var ama tam fiyat ödemek istemiyor musunuz? Yenilenmiş bir MacBook Air edinin (Core i5, 4 GB RAM, 256 GB SSD)(yeni bir sekmede açılır) 1.109 $ yerine sadece 365,99 $ karşılığında. Bu %66’lık bir tasarruf demektir.


Bir MacBook arıyorsanız, raflardan yeni bir tane almak en iyi seçenek olmayabilir. En son gelişmiş donanıma ihtiyacınız yoksa, daha uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar tercih edebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) bu yine de işi bitirir. Bu yenilenmiş MacBook Air, düşük bir fiyata ve önceki kullanımdan kaynaklanan minimum işaretlere sahiptir. Aynı zamanda 365,99 (kayıtlı $1,109) fiyatla satılmaktadır.

256 GB SSD ve Turbo Boost ile MacBook Air’de tasarruf edin

Bu bilgisayar “B” sınıfı yenilenmiş derecesine sahiptir. Bunun anlamı, gövdede bazı küçük çizikler veya çizikler olma ihtimali var, ancak aynı zamanda bunları koruyan siyah geçmeli bir kılıfla birlikte geliyor. Geriye kalan şey süper ince bir bilgisayar(yeni bir sekmede açılır) 1,6 GHz Intel Core i5 İşlemci ve 13,3 inç HD ekranla, gösteri maratonları için veya en sevdiğiniz yazma uygulamasıyla işe koyulmak için en iyi gayrimenkul.

Uygulamalar arasında çoklu görevler için işlemciyi ve 4 GB RAM’i kullanın. Zorlu yazılımları çalıştırmanız gerekiyorsa, pil ömrü pahasına performansı artırmak için Turbo Boost’u açın. Tam olarak şarj edildiğinde, bu bilgisayar, fişe takmanız gerekmeden önce 12 saate kadar normal çalışabilir. Bilgisayarı işte ve evde kullanıyorsanız, güç kablosunu yanınıza almanıza bile gerek olmayabilir. satın alma işleminize dahildir.

Daha eski, yenilenmiş bir Mac almanın avantajlarından biri, o zamandan beri kullanımdan kaldırılan bağlantı noktalarından bazılarına hâlâ sahip olmanızdır. Bunda iki adet USB 3.0 bağlantı noktası, bir SD yuvası ve 3,5 mm kulaklık girişi var. Ayrıca bir çift Bluetooth kulaklık da bağlayabilirsiniz.

Neredeyse her yere götürebileceğiniz bir bilgisayar edinin

İster işte ister evde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir bilgisayar almak için çok para ödemeniz gerekmeyebilir.

Sınırlı bir süre için yenilenmiş bir 13,3 inç Apple MacBook Air edinin(yeni bir sekmede açılır) 365,99 $ (kayıtlı 1.109 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory