Bugünkü Call of Duty’den En Büyük Modern Warfare III Haberleri Sonraki Canlı Yayın

Call of Duty Modern Warfare III, oldukça popüler olan birinci şahıs nişancı oyununun en son bölümüdür ve bugünkü COD Next canlı yayını, yeni çok oyunculu modlar, zombiler ve savaş bölgesi hakkında ayrıntılarla doluydu. Saatlerce süren etkinliğe katılmak için vaktiniz olmadıysa ya da sadece duyurulan her şeyin özetini istiyorsanız, tüm önemli duyuruları burada topladık. Bunların hepsi […]

Bugünkü Call of Duty’den En Büyük Modern Warfare III Haberleri Sonraki Canlı Yayın

Call of Duty Modern Warfare III, oldukça popüler olan birinci şahıs nişancı oyununun en son bölümüdür ve bugünkü COD Next canlı yayını, yeni çok oyunculu modlar, zombiler ve savaş bölgesi hakkında ayrıntılarla doluydu. Saatlerce süren etkinliğe katılmak için vaktiniz olmadıysa ya da sadece duyurulan her şeyin özetini istiyorsanız, tüm önemli duyuruları burada topladık. Bunların hepsi COD Next Showcase’deki en büyük Call of Duty Modern Warfare III duyurularıdır.

Çok Oyunculu

Call of Duty’yi haritaya koyan özellik geri döndü ve her zamankinden daha büyük. oyun, 2009’daki Call of Duty: Modern Warfare 2’den on altı harita içerecek ve bunlar artık Hardpoint ve Kill Confirmed gibi daha yeni oyun modlarıyla uyumlu olacak. Ek olarak, daha geniş alanlarda daha fazla oyuncuyla oynamanıza olanak tanıyan Kara Savaşı modlarına uyum sağlamak için büyük ölçekli haritalar eklenecek.

Avantajlar, donanım öğelerinde yeniden düzenlendi. Yeniden yükleme hızını ayarlamak veya düşmanlardan gelen eşyaları temizlemek için eldiven takın, düşme hasarını azaltmak veya hareket hızını artırmak için botları donatın ve patlamalardan kaynaklanan hasarı azaltmak veya flaş bombalarına direnmek için teçhizatı donatın. Silahlarınız Modern Warfare II’den ithal edilecek olsa da, Modern Warfare III, silah tamircisi mekaniğini “her zamankinden daha kişiselleştirilmiş” hale getiren Satış Sonrası Parçalar ile “bir silahın işlevselliğini tamamen yeniden karıştırmanıza” olanak tanır. Bu parçaların kilidi yalnızca bir silahın seviyesi maksimuma çıktıktan ve belirli bir mücadeleyi tamamladıktan sonra açılır. Bu özel özellik hakkında daha fazla bilgiyi şuradan okuyabilirsiniz: Call of Duty blogu.

Hatta harita oylama, klasik kırmızı noktalı mini harita ve 150’ye kadar sağlık artışı gibi bazı özellikler Modern Warfare II öncesi günlerinden bile geri dönüyor. Oyuncular daha uzun yaşayacak ve üzerinde çalışacak daha fazla bilgiye sahip olacak. Tac-Stance ile çekim yapmanın da yeni bir yolu var. Hipfire’dan biraz daha hassastır, ancak ADS’den daha fazla yayılımıyla, daha agresif oynamayı seven oyuncular için harika bir seçenektir. Ayrıca, kaydırma ve kayma hızlarını artırmak için yaşam kalitesi iyileştirmeleri de yaptılar ve aynı zamanda slaytları iptal etmek ve yeniden yüklemek için yeni animasyonlar eklediler.

Son olarak Modern Warfare III yepyeni bir mod sunuyor: Kıyasıya. Bu yoğun, yakın mesafe modu, zirveye çıkmak için mücadele eden üç kişilik üç takımı karşı karşıya getirecek. “Özel Ekipmanlara, hareketli bir bayrağa ve 3 yönlü çatışmalara” izin verir.

zombiler

Modern Warfare III aynı zamanda on beş yıl önce ortaya çıkan ve hayranların en sevdiği mod olan Zombies’in geri dönüşünü de işaret ediyor. Bu zaman, Zombiler açık dünyaya gidiyor Araçlarla birlikte şimdiye kadarki en büyük haritaya sahip. Bir Zombies oyununa girdiğinizde, çeşitli takımlardan birinin parçası olacaksınız ve onlarla işbirliği yapmak isteyip istemediğiniz size kalmış. Zamanla haritayı ve onun yanında sizi yavaş yavaş tüketecek olan Aether Storm’dan da kaçınmanız gerekecek.

Bu yineleme aynı zamanda uzun vadeli tekrar oynanabilirlik göz önünde bulundurularak oluşturuldu ve sonraki oyunlarda hayatta kalma yeteneğinizi artıran planlar ve silahlar kazanmanıza olanak tanıyor. İsterseniz silahları daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz; bu, bir sonraki oyununuza en sevdiğiniz saldırı tüfeği veya ikonik ışın silahıyla başlayabileceğiniz anlamına gelir. Taslaklar ayrıca ömrü uzatan Juggernog gibi yükseltmelerle başlamanıza da olanak tanır.

Haritanın bu versiyonunda zombilerden çok daha fazlası var; bu yüzden oyunun ana düşmanı tarafından kiralanan paralı askerlerle savaşmaya hazırlanın. Yeterince uzun süre hayatta kalırsanız, “modda şimdiye kadar ortaya çıkan en büyük Zombi yaratıklarından biri” ile yüz yüze gelebilir ve bu kıyamete göğüs germenizin nedeni olan Sürgü Operasyonu hakkındaki gerçeği öğrenebilirsiniz.

Savaş alanı

Muhtemelen günün en büyük duyurusu Warzone’un en yeni haritası Urzikstan’dı. Call of Duty blogunda “Orta Doğu Doğu Avrupa ile buluşuyor” olarak tanımlanan Urzikstan, Warzone’un en yeni sezonuyla Aralık ayında başlayacak. Harita, aşağıda listelendiğini görebileceğiniz on bir ilgi çekici noktaya sahiptir.

 • Levin Resort
 • Popov’un Gücü
 • Zaravan Şehri
 • Şahin Malikanesi
 • Alçak Kasaba
 • Orlov Askeri Üssü
 • Hadika Çiftlikleri
 • Zaravan Banliyöleri
 • Eski kasaba
 • Liman Bölgesi
 • Urzikistan Kargo

Yeni Warzone ayrıca yatay çelik halatları (mevcut dikey olanları tamamlamak için) ve oyuncunun komutuyla çalıştırılabilen, durdurulabilen ve geri döndürülebilen sürülebilir bir tren sunacak. Yere düştüğünüzde sis bombası atan Shrouded ve vurulduğunuzda hareket hızınızı artıran Resolute gibi Warzone’a özgü avantajlar da var.

Warzone güncellemesi yaşam kalitesi iyileştirmeleriyle birlikte geliyor. Gaz maskeleri, onları aldığınızda otomatik olarak donatılır, sözleşmeleri bulmak daha kolaydır ve oyuncular, yüzerken ve merdiven çıkarken otomatik olarak bir tabanca takarlar. Ek olarak karakter hareketleri yumuşatıldı ve genel olarak hızlandırıldı. Atlayarak veya çömelerek slaytları iptal edebilir ve ADS veya Tac-Stance’ta kayarken çekim yapabilirsiniz. Ve tıpkı çok oyunculu oyunlarda olduğu gibi, oyuncular 150 temel sağlıkla başlayacaklar.

Daha fazla ayrıntı için göz atabilirsiniz resmi Call of Duty blog sayfası günün tam özetini görmek için. Modern Warfare III ile ilgileniyorsanız, açık betayı bu hafta sonu PlayStation’da ve önümüzdeki hafta sonu da Xbox ve PC’de oynayabilirsiniz. Oyunun tam sürümü 10 Kasım’da çıkıyor.


Modern Warfare III için heyecanlı mısınız? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory