Bugünün Wordle Cevabı #511 – 12 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#511 – 12 Kasım 2022) çözümü uşaktır. Vale, kelimenin tam anlamıyla, aynı yazımdaki Eski Fransızca bir kelimeden, bazen de “vaslet” olarak da yazıldığından, “kişisel bir erkek-hizmetçi” dir. Orijinal kelime, “vassal” kelimesinin türetildiği aynı kelime olan hizmetçi anlamına gelen “vassus” dan Ortaçağ Latincesi “vassallus” a kadar uzanır. etimoloji). Dünden daha şanslıydık – bulmacayı […]

Bugünün Wordle Cevabı #511 – 12 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#511 – 12 Kasım 2022) çözümü uşaktır. Vale, kelimenin tam anlamıyla, aynı yazımdaki Eski Fransızca bir kelimeden, bazen de “vaslet” olarak da yazıldığından, “kişisel bir erkek-hizmetçi” dir. Orijinal kelime, “vassal” kelimesinin türetildiği aynı kelime olan hizmetçi anlamına gelen “vassus” dan Ortaçağ Latincesi “vassallus” a kadar uzanır. etimoloji).

Dünden daha şanslıydık – bulmacayı bugün üç tahminde çözdük. Açılış tahminimiz taç, süper şanssızdı – WordleBot, 1.254 olası tahminin kaldığını söyledi. Daha sonra, kitaplara göre oynamaya karar verdik, bu yüzden ikinci tahminimiz olarak uzmanların önerdiği başlangıç ​​kelimesini, arduvazı seçtik ve olası cevapları sadece beşe indirdiği için bu iyi bir karardı. Daha fazla şansla, üçüncü denemede cevabı doğru tahmin ettik. Şansınızın daha da yüksek olduğunu umarız ve bu makaleyi bulmacayı çözmek için zamanında bulamazsanız, işte Wordle gibi denemek için başka oyunlar.

Teknory