Bugünün Wordle Yanıtı #518- 19 Kasım 2022 Çözüm Ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#518- 19 Kasım 2022) çözümü avert. Önlemek için adımlar atarsanız bir sonucu veya sonucu ortadan kaldırırsınız, ancak genellikle kaçınma veya korkuyla bir şeyden veya birinden uzaklaştırırsanız gözlerinizi başka yöne çevirirsiniz. Kelime, Eski Fransızca “avertir” veya Latince “avertere” kelimesinden gelir ve bu, kaçınmak, geri çevirmek veya savuşturmak anlamına gelir (aracılığıyla etimoloji). Bugün kodu […]

Bugünün Wordle Yanıtı #518- 19 Kasım 2022 Çözüm Ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#518- 19 Kasım 2022) çözümü avert. Önlemek için adımlar atarsanız bir sonucu veya sonucu ortadan kaldırırsınız, ancak genellikle kaçınma veya korkuyla bir şeyden veya birinden uzaklaştırırsanız gözlerinizi başka yöne çevirirsiniz. Kelime, Eski Fransızca “avertir” veya Latince “avertere” kelimesinden gelir ve bu, kaçınmak, geri çevirmek veya savuşturmak anlamına gelir (aracılığıyla etimoloji).

Bugün kodu kırmak için dört denememiz gerekti. İlk iki tahminimiz, bit ve beyin, bazı uzmanların önerdiği bir Wordle çözme stratejisi olan tüm ünlüleri olabildiğince çabuk ortadan kaldırma girişimiydi. Bu sözlerden sonra olası çözüm sözcükleri havuzunu 421’den 5’e kadar daralttık ve üçüncü tahminimiz olan bölme işleminden sonra geriye yalnızca bir olası cevap kaldı.

Daha da hızlı bitireceğinizi umuyoruz ve ayrıca bu ipuçlarının ileride Wordle oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Daha fazla bulmaca aksiyonu için can atıyorsan, Wordle gibi daha fazla oyun burada.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow