Bugünün Wordle Yanıtı #540 – 11 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#540 – 11 Aralık 2022) çözümü safça. Bir kişi çocuksu, idealist veya aşırı derecede masumsa ve gerçeği doğru bir şekilde yargılamak ve gerçeklikle etkileşim kurmak için yeterli deneyime sahip değilse saftır. Sofistike sanat kurallarına veya tekniklerine açıkça meydan okuyan bir üslupla üretilmişse, sanatı naif olarak da tanımlayabilirsiniz. Sözcük, Fransızca kökenli olup, aynı […]

Bugünün Wordle Yanıtı #540 – 11 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#540 – 11 Aralık 2022) çözümü safça. Bir kişi çocuksu, idealist veya aşırı derecede masumsa ve gerçeği doğru bir şekilde yargılamak ve gerçeklikle etkileşim kurmak için yeterli deneyime sahip değilse saftır. Sofistike sanat kurallarına veya tekniklerine açıkça meydan okuyan bir üslupla üretilmişse, sanatı naif olarak da tanımlayabilirsiniz.

Sözcük, Fransızca kökenli olup, aynı yazılışı olan bir kök sözcükten, kendisi de doğal, yeni doğmuş, aptal ya da bozulmamış anlamına gelen Eski Fransızca “naif”ten gelmektedir. Aynı zamanda, kelimenin tam anlamıyla doğuştan, doğuştan veya doğal olarak tercüme edilen Latince “nativus” a kadar uzanır. etimoloji).

Bugünkü başlangıç ​​kelimemiz olan “bağırmak” özellikle şanssızdı – WordleBot bunun 802 olası cevap bıraktığını söyledi. Ama ikinci tahmin, aline, o havuzdan 801 kelimeyi eleyerek bize üçüncü denemede kodu kırma gibi çok tatmin edici bir fırsat verdi. Umarız daha da iyisini yaparsın.

Teknory