Bugünün Wordle Yanıtı #545 – 16 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#545 — 16 Aralık 2022) çözümü yoklamadır. Yukarıda verdiğimiz açıklamaların yanı sıra, bir sonda, “çevresi hakkında bilgi iletmek için tasarlanmış bir keşif uzay aracını” da tanımlıyor. OED, NASA’nın Webb Teleskopu gibi. İngilizcedeki pek çok kelime gibi “probe” da Latince kökenlidir; Orta Çağ Latince’sinde inceleme, kanıtlama veya test anlamına gelen “proba”ya, geç Latincede […]

Bugünün Wordle Yanıtı #545 – 16 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#545 — 16 Aralık 2022) çözümü yoklamadır. Yukarıda verdiğimiz açıklamaların yanı sıra, bir sonda, “çevresi hakkında bilgi iletmek için tasarlanmış bir keşif uzay aracını” da tanımlıyor. OED, NASA’nın Webb Teleskopu gibi. İngilizcedeki pek çok kelime gibi “probe” da Latince kökenlidir; Orta Çağ Latince’sinde inceleme, kanıtlama veya test anlamına gelen “proba”ya, geç Latincede göstermek veya kanıtlamak anlamına gelen “probare”ye kadar uzanır.

Bugünkü şanslı başlangıç ​​kelimemiz, iki kutucuğu yeşile çeviren ve 19 olası çözüm dışında hepsini ortadan kaldıran uçaktı. Ardından, kanıtlamak kelimesini tahmin ettik. Bu, yalnızca bir gri karo ve iki olası kelime bıraktı ve üçüncü kez tılsımdı. Bir süredir bir Wordle bulmacasını çözdüğümüz en hızlı şey bu ve umarız bu makaleyi daha da iyisini yapmak için yeterince erken bulursunuz. Başka bir bulmaca için bütün bir gün beklemek istemiyorsanız, sizi tahmin etmeye devam ettirmek için bu diğer Wordle benzeri oyunlara göz atın.

Teknory