Bugünün Wordle Yanıtı #565 – 5 Ocak 2022 Çözüm ve İpuçları

Hâlâ emin değilseniz, bugünün Wordle bulmacasının cevabı şık. Bir şey veya biri zarif, zarif veya dengeliyse şıktır. Düzgün konuşan birini şık olarak da tanımlayabilirsiniz. Sözcük, Orta İngilizce’deki “slike”nin bir türevidir, yani pürüzsüz (üzerinden etimoloji). En eski kullanımı, sağlıklı görünen hayvan kıllarının bir tanımıydı – örneğin, Shakespeare’in “Bir Yaz Gecesi Rüyası” nda Bottom karakteri eşeğinin saçını […]

Bugünün Wordle Yanıtı #565 – 5 Ocak 2022 Çözüm ve İpuçları

Hâlâ emin değilseniz, bugünün Wordle bulmacasının cevabı şık. Bir şey veya biri zarif, zarif veya dengeliyse şıktır. Düzgün konuşan birini şık olarak da tanımlayabilirsiniz. Sözcük, Orta İngilizce’deki “slike”nin bir türevidir, yani pürüzsüz (üzerinden etimoloji). En eski kullanımı, sağlıklı görünen hayvan kıllarının bir tanımıydı – örneğin, Shakespeare’in “Bir Yaz Gecesi Rüyası” nda Bottom karakteri eşeğinin saçını tarif ederken kelimeyi kullanması.

Bugün beş denemede kodu kırdık, başlangıç ​​kelime paylaşımımızla cevabı aradık, ardından elek, çelik ve uyku kelimelerini takip ettik. WordleBot’un yalnızca iki denemeye ihtiyacı vardı çünkü her zamanki açılış tahmini olan yazı tahtası, yanıt kelimesinin beş harfinden üçünü içeriyor. Umarız bu makaleyi bizden daha iyisini yapacak kadar yakında bulursunuz ve daha fazla bulmaca aksiyonu için can atıyorsanız, burada sizi meşgul edecek Wordle gibi daha fazla oyun var.

Teknory