Bugünün Wordle Yanıtı #611 – 20 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Hâlâ emin değilseniz, bugünün bingo kelimesi terdir. Terlemek veya nem sızdırmak anlamından başka, Merriam Webster kelimenin aynı zamanda çalışanları düşük ücret karşılığında fazla çalıştırmak veya fazla zorlamak anlamına geldiğini de not eder. Bu, orijinal kelimenin anlamı ile tutarlıdır; etimoloji Raporlar, “terlemek veya çok çalışmak” anlamına gelen Eski İngilizce “swætan” dır ve kendisi de aynı anlama […]

Bugünün Wordle Yanıtı #611 – 20 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Hâlâ emin değilseniz, bugünün bingo kelimesi terdir. Terlemek veya nem sızdırmak anlamından başka, Merriam Webster kelimenin aynı zamanda çalışanları düşük ücret karşılığında fazla çalıştırmak veya fazla zorlamak anlamına geldiğini de not eder. Bu, orijinal kelimenin anlamı ile tutarlıdır; etimoloji Raporlar, “terlemek veya çok çalışmak” anlamına gelen Eski İngilizce “swætan” dır ve kendisi de aynı anlama gelen Proto-Germen “swaitjan” dan gelir.

Bugün bilmeceyi hiç ter dökmeden çözdük, çünkü inanılmaz derecede şanslı bir başlangıç ​​yaptık. Açılış tahminimiz, tahta, WordleBot’un şu anki favorisi ve kazanan kelimenin beş harfinden dördünü içeriyor. İkinci tahminde cevabı aldık. Bu özellikle şanslı çünkü sadece biraz asi olma zevkine nadiren Robot’un kurallarına göre oynuyoruz ve kurallara göre oynamanın bugün lehimize çalışması hoş bir sürpriz oldu. Umarız kiremitlerinizi zamanında ve zahmetsizce yeşile çevirmişsinizdir ve daha fazla bulmaca aksiyonu arıyorsanız, burada deneyebileceğiniz Wordle gibi diğer oyunlar var.

Teknory