Call of Duty: Modern Warfare III ve Diablo IV Bu Yıl Xbox Game Pass’e Gelmeyecek

Neredeyse iki yıl önce Microsoft, Activision Blizzard’ı 69 milyar dolara devasa bir bedel karşılığında satın alacağını duyurdu. Raporlar, satın alma anlaşmasının bu hafta sonuçlanmasının beklendiğini ve Xbox oyuncularının Game Pass serisine Activision Blizzard oyunlarının eklenmesini beklediklerini söylüyor. Ancak Activision Blizzard’ın yeni bir tweet’i, şirketin oyunlarının gelecek yıla kadar abonelik hizmetine girmeyeceğine işaret ediyor. Ayrıca Activision […]

Call of Duty: Modern Warfare III ve Diablo IV Bu Yıl Xbox Game Pass’e Gelmeyecek

Neredeyse iki yıl önce Microsoft, Activision Blizzard’ı 69 milyar dolara devasa bir bedel karşılığında satın alacağını duyurdu. Raporlar, satın alma anlaşmasının bu hafta sonuçlanmasının beklendiğini ve Xbox oyuncularının Game Pass serisine Activision Blizzard oyunlarının eklenmesini beklediklerini söylüyor. Ancak Activision Blizzard’ın yeni bir tweet’i, şirketin oyunlarının gelecek yıla kadar abonelik hizmetine girmeyeceğine işaret ediyor. Ayrıca Activision Blizzard, yaklaşan Call of Duty: Modern Warfare III’ü veya yakın zamanda piyasaya sürülen Diablo IV’ü bu yıl Game Pass’e eklemeyeceğini söylüyor.

Activision Blizzard dün yayınlanan bir tweet’te şunları söyledi:

“Call of Duty: Modern Warfare III için beklentilerin arttığını görmek harika. Microsoft anlaşmasının düzenleyici makamlarca onaylanması için çalışmalarımızı sürdürürken, yakında çıkacak ve yakın zamanda piyasaya sürülen oyunlarımızın Game Pass aracılığıyla mevcut olup olmayacağına dair bazı sorular alıyoruz.

“Modern Warfare III veya Diablo IV’ü bu yıl Game Pass’e ekleme planımız olmasa da, anlaşma tamamlandıktan sonra oyunlarımızı dünya çapında daha fazla oyuncuya sunmak için Xbox ile çalışmaya başlamayı umuyoruz. Gelecek yılın bir döneminde Game Pass’e oyun eklemeye başlayacağız.”

Diablo IV Haziran ayında piyasaya sürüldü ve biz onunla harika vakit geçirdik. Nedenini okuyabilirsiniz oyun Bilgilendiricisi Diablo IV’ün incelemesi Call of Duty: Modern Warfare III hakkında daha fazla bilgi için göz atın oyun Bilgilendiricisi Burada ön izleme yapın ve ardından geçen haftaki Call of Duty Next canlı yayınından en önemli Call of Duty: Modern Warfare III haberlerini okuyun.


Xbox Game Pass’e eklenmesini umduğunuz ilk Activision Blizzard oyunu hangisidir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow