Capcom’a göre daha fazla Resident Evil yeniden yapımı yolda: “lütfen sabırsızlıkla bekleyin”

Daha fazla olduğu doğrulandı Resident Evil Gelecekte hangi klasik korku oyununun yenileneceği henüz bilinmese de, gelecekte yeniden yapımlar da yapılacak. Gibi IGN tarafından bildirildi2023’ün yönetmenlerinden biri Ölümcül Deney 4 yeniden yapmakPlayStation iş ortağı ödülleri etkinliği sırasında, Yasuhiro Anpo’ya Capcom’un daha fazla yeniden yapım yapmak isteyip istemediği soruldu ve o da şu yanıtı verdi (Japonca’dan IGN […]

Capcom’a göre daha fazla Resident Evil yeniden yapımı yolda: “lütfen sabırsızlıkla bekleyin”

Daha fazla olduğu doğrulandı Resident Evil Gelecekte hangi klasik korku oyununun yenileneceği henüz bilinmese de, gelecekte yeniden yapımlar da yapılacak.

Gibi IGN tarafından bildirildi2023’ün yönetmenlerinden biri Ölümcül Deney 4 yeniden yapmakPlayStation iş ortağı ödülleri etkinliği sırasında, Yasuhiro Anpo’ya Capcom’un daha fazla yeniden yapım yapmak isteyip istemediği soruldu ve o da şu yanıtı verdi (Japonca’dan IGN Japonya tarafından çevrilmiştir): “Evet. Şu ana kadar üç yeniden yapım yayınladık ve hepsi çok iyi karşılandı. Modern bir izleyici kitlesinin bu oyunları oynamasına olanak tanıdığı için, bu eski oyunları seven biri olarak bunu yapmaktan mutluluk duyuyorum ve daha fazlasını yapmaya devam etmek istiyoruz.”

Ayrıca şirketin yeniden yapacağı özel oyunun “gelecekte duyurmak istediğimiz bir şey olduğunu, bu yüzden lütfen sabırsızlıkla bekleyin” diye ekledi.

Anpo, tamamen yeni oyunların aksine, yeniden yapımların zaten orijinal oyunları oynayan ve bundan keyif alan hayranlarının olduğu ve “bunun bir avantaj olarak görülebileceği” gerçeğini tartıştı. Geliştiricilerin “fikirlerini dile getiren kullanıcılara çok minnettar olduklarını”, çünkü oyunların bu fikirler dikkate alınarak geliştirilebileceğini ekledi.

Bu açıkça şu ana kadar mevcut formüllerle iyi işleyen bir formül. Ölümcül Deney 2, 3 Ve 4 yeniden yapımlar. Bu yıllar Ölümcül Deney 4 remake, The Game Awards’ın imrenilen Yılın Oyunu ödülünün yanı sıra En İyi Ses Tasarımı ve En İyi Aksiyon/Macera ödüllerine aday gösterildi. Ancak 7 Aralık’ta gerçekleşecek olan etkinliğin nasıl sonuçlanacağını henüz bilmiyoruz.

Resident Evil serisini seviyorsanız ve oynayacak daha fazla ürkütücü oyun arıyorsanız mutlaka tavsiyelerimize göz atın. en iyi korku oyunlarıaynı zamanda en iyi bağımsız korku oyunları mükemmel bir kabus yakıtı için.

Teknory