Çarpıcı Sanatta DC Karakterleri Marvel Benzerleriyle Birleşiyor

Ev film Haberleri Çarpıcı Sanatta DC Karakterleri Marvel Benzerleriyle Birleşiyor DC karakterleri, Marvel muadilleriyle çarpıcı yeni sanatta birleşerek gelecekte bir MCU/DCU geçişi olasılığı sorusunu akla getiriyor. için bir dava Marvel Sinematik Evreni ve dc Evreni crossover, yapay zeka sanatının çarpıcı kullanımında DC karakterlerini Marvel muadilleriyle birleştiren yeni ve muhteşem bir sanat eseri aracılığıyla yapılmıştır. James […]

Çarpıcı Sanatta DC Karakterleri Marvel Benzerleriyle Birleşiyor

DC karakterleri, Marvel muadilleriyle çarpıcı yeni sanatta birleşerek gelecekte bir MCU/DCU geçişi olasılığı sorusunu akla getiriyor.


için bir dava Marvel Sinematik Evreni ve dc Evreni crossover, yapay zeka sanatının çarpıcı kullanımında DC karakterlerini Marvel muadilleriyle birleştiren yeni ve muhteşem bir sanat eseri aracılığıyla yapılmıştır. James Gunn kısa bir süre önce DCU’nun yeni kreatif lideri olarak atandı ve DC Studios eş CEO’su rolünde yapımcı Peter Safran’a katıldı. Gunn’ın Marvel Studios ile önceki iş ilişkisi, yönetmenliği aracılığıyla galaksinin gardiyanları franchise, Marvel başkanı Kevin Feige ile bir DCU ve MCU geçişi hakkında olası görüşmeler için verimli olabilir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

kullanıcı Fener Flix’i DC ve Marvel karakterlerinin muadilleriyle birleştirilmiş çarpıcı AI sanat portrelerini paylaşmak için kısa süre önce Instagram’a gitti. Oyuncuların daha önce hem Marvel hem de DC projelerinde rolleri vardı, bu yüzden büyük ekranda bir geçiş için bir şekilde emsal var. Sanat, diğerleri arasında Batman ve Moon Knight, The Flash ve Quicksilver ve Thanos ve Darkseid arasındaki bir karışım da dahil olmak üzere birkaç DC ve Marvel karakterinin bir araya geldiğini hayal ediyor. Aşağıdaki tüm sanat koleksiyonuna göz atın:

İlgili: James Gunn’ın Yeni Rolü Marvel Vs. DC Hayranların Kafasında


James Gunn ve Kevin Feige Neden Bir MCU/DCU Geçişi Planlamalı?

James-Gunn-ve-Kevin-Feige

DC Studios’un yeni kreatif başkanı olarak Gunn, DC’nin bir sonraki bölümünün önceki yönetim tarafından işlenen hataları tekrarlamaması için yeni DCU’yu dikkatli bir şekilde hazırlamakla görevlendirildi. Ortak bir sinema evreni geliştirme kavramını, MCU’daki çalışmaları hem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından evrensel olarak beğenilen, eğlence endüstrisi için oyunu tamamen değiştiren Marvel Sinematik Evren patronu Feige’den daha iyi anlayan kimse yoktur. MCU’nun gişedeki mevcut paylaşılan kazancı, 28 milyar doları buluyor. Hem Gunn hem de DC, DCU’nun bu seviyeye gelmesini çok isterdi.

DCU ve MCU arasındaki bir geçiş, potansiyel olarak her iki süper kahraman şirketine de fayda sağlayabilir. Elbette, Gunn’ın DCU’yu yeniden başlatma planları normal şekilde devam etmeli ve DC’nin kendi başına hayatta kalabilecek kadar güçlü bir franchise yaratması gerekiyor. Bununla birlikte, Gunn’ı eski işbirlikçisi Feige ile DC’yi yeniden ayağa kaldırmak için hızlı bir başarı dizisi sağlayabilecek potansiyel bir ortaklığı tartışmaktan alıkoyan hiçbir şey yok. Bir DCU/MCU geçişi, DC’nin yeniden inşasına yardımcı olabilirken, Marvel muhtemelen MCU’nun 4. Aşaması sırasında tartışmalı bir yayın dizisinden sonra yardımı kullanabilir. MCU’nun franchise çapında devam eden çoklu evren hikayesi, DCU’nun çoklu evreni ele geçirmesiyle eşleştirilebilir bu haziranda başlıyor Flaş solo film, her iki evrenin kesişmesi için.

Bir Filmde Hangi DC ve Marvel Karakterleri Güçlerini Birleştirmeli?

DC ve Marvel Logolarıyla James Gunn

Olası bir DC ve Marvel geçişinde çok fazla potansiyel var. Her iki seriden harika karakter kombinasyonları, benzer karakterleri eşleştirmek veya zıt kişiliklere sahip ikililerle gitmek gibi iki yoldan birine gidebilir. Gunn ve Feige en alışılmamış eşleştirme yolunu seçecek olsalardı, Margot Robbie’nin kaotik kötü adamı/anti kahraman Harley Quinn’in Tom Holland’ın hayırsever Peter Parker/Örümcek Adam’la bir araya gelmesi ve karakterlerin etkileşimleri ile birlikte ilginç bir geçiş olabilirdi. büyük komedi potansiyeli. Öte yandan, DCU’nun yeni Süpermen’i ne zaman kadroya alınırsa, Henry Cavill’in DC çıkışının ardından, Chris Evans’ın Kaptan Amerika’sı ile güçlerini birleştirerek çizgi roman hayranlarının tüm yol boyunca sırıtacağı bir çoklu evren macerasında olabilir. MCU ve DCU karşıdan karşıya geçmek.

Sonraki: James Gunn DCEU Kevin Feige Olmak Düşündüğünüzden Daha İyiKaynak: Fener Flix’i/Instagram

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow