Cehennemde yapılan bir maç: ROG Phone 6, bir Diablo sürümü alıyor

TL;DR Asus, ROG Phone 6’nın başka bir özel sürümünü yayınladı. ROG Phone 6’nın yeni özel sürümünün teması Diablo Immortal’dan geliyor. Diablo Immortal Edition, bazı Diablo temalı ambalajlarla birlikte gelir. Asus, telefonlarının özel sürümlerini yapmaya yabancı değil. Aslına bakarsanız şirket, daha bu Eylül ayında ROG Phone 6’nın Batman temalı bir sürümünü piyasaya sürdü. Görünüşe göre Asus,… Okumaya devam et Cehennemde yapılan bir maç: ROG Phone 6, bir Diablo sürümü alıyor

Cehennemde yapılan bir maç: ROG Phone 6, bir Diablo sürümü alıyor

TL;DR

  • Asus, ROG Phone 6’nın başka bir özel sürümünü yayınladı.
  • ROG Phone 6’nın yeni özel sürümünün teması Diablo Immortal’dan geliyor.
  • Diablo Immortal Edition, bazı Diablo temalı ambalajlarla birlikte gelir.

Asus, telefonlarının özel sürümlerini yapmaya yabancı değil. Aslına bakarsanız şirket, daha bu Eylül ayında ROG Phone 6’nın Batman temalı bir sürümünü piyasaya sürdü. Görünüşe göre Asus, bu kez Diablo Immortal kaplamasıyla yine iş başında.

Asus, Blizzard Entertainment ile işbirliği içinde yeni ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition’ı ortaya çıkardı. ona göre duyurusınırlı sürüm telefon sadece Diablo Immortal’dan sonra olmayacak, aynı zamanda uyumlu aksesuarlara sahip olacak.

Toplamda, bu sınırlı sürümde Horadric Cube ambalajı, Worldstone şeklindeki bir kutu, bir Diablo Immortal tema paketi, özel aksesuarlar ve özel olarak tasarlanmış bir arka yüzeye sahip bir ROG Phone 6 yer alacak gibi görünüyor.

Spesifikasyonlar açısından, burada konuşacak yeni bir şey yok. Diablo Immortal Edition, teknik olarak normal ROG Phone 6 ile aynı olacak. Ancak, birini almaya iten şey tasarım ve aksesuarlar.

Tasarım ve tema paketinin dışında telefon, Diablo hayranlarının ilgisini çekebilecek birkaç aksesuarla birlikte gelecek. Buna Shield Blessing Aero Kasası, oyun haritasının bir kopyası, Aero Kasası üzerinde özel bir etki ortaya çıkarabilen bir el feneri, ve temalı bir SIM çıkarma pimi.

Görünüşe göre Asus, bu sınırlı sürüm telefonla Batman sürümünden çok daha fazlasını yaptı. Immortal biraz tartışmalı bir oyun olsa da, burada sunulanlar muhtemelen herhangi bir sıkı Diablo hayranını memnun edecektir. ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition, 18 Kasım’da Asus’ta satışa sunulacak Online mağaza ve bazı seçkin ortaklar. Bu yazının yazıldığı sırada, fiyat hakkında bilgi yok.

Teknory