CES’te görülen bu ezber bozan düzenleyici sessiz ve güçlü

TL;DR: 24 Ocak’tan itibaren CES özellikli Reencle Prime Gıda Atığı Kompostunu alabilirsiniz(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) 699$ yerine sadece 489$’a — bu %30’luk bir tasarruftur. En yeni havalı teknolojik aletleri görmek istiyorsanız, çoğu zaman bunlar CES’te sergilenir. Reencle Prime Gıda Atığı Kompostu, oyunun kurallarını değiştiren mutfaktan bahçeye gübreleme kompostu olarak bir istisna değildir.(Yeni […]

CES’te görülen bu ezber bozan düzenleyici sessiz ve güçlü

TL;DR: 24 Ocak’tan itibaren CES özellikli Reencle Prime Gıda Atığı Kompostunu alabilirsiniz(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) 699$ yerine sadece 489$’a — bu %30’luk bir tasarruftur.


En yeni havalı teknolojik aletleri görmek istiyorsanız, çoğu zaman bunlar CES’te sergilenir. Reencle Prime Gıda Atığı Kompostu, oyunun kurallarını değiştiren mutfaktan bahçeye gübreleme kompostu olarak bir istisna değildir.(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) bu da yeşil yaşam tarzınızdan yararlanmanıza yardımcı olur.

Reencle Prime Gıda Atığı Komposteri, yemek artıklarınızı işleme şeklinizde devrim yaratmaya ve 2023 için belirlediğiniz israfı azaltma hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olmaya hazır. Üstelik burada, markanın 489$ (%30) fiyatından 10$ daha ucuza mevcut. sınırlı bir süre için her zamanki 699 $ fiyat etiketinin dışında).

Reencle Composter’ın nasıl çalıştığını merak mı ediyorsunuz? İstenmeyen yiyecek artıklarınızı alır ve bahçeniz için yakıta dönüştürür, aksi takdirde çöpe atacağınız şeylerden yeni çiçekler, bitkiler ve hatta daha fazla yiyecek yetiştirmenize yardımcı olur. Cultivate ReencleMicrobe size – ne kadar asidik veya tuzlu olursa olsun – yiyecek atıklarınızı yok etmenize yardımcı olmak için seçilmiş kendi mikroorganizmalarınızı verir ve size organik, ev yapımı bitki süper gıdası bırakır.(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır).

Bahçeniz için besleyici bitki besinleri almanın yanı sıra, yiyecek atık ayak izinizin %90’a kadar azaltılmasına da yardımcı olacaksınız. Hurdalarınız çöplüklerden çıkar ve iki saat gibi kısa bir sürede gübrelenerek verimli bir şekilde kullanılır. İçine yarım kilo yemek atığı sığabilir, bu yüzden uzun bir süre boyunca ne kadar atık tasarrufu sağladığını hayal edin.

Reencle her zaman açıktır, ancak bunu bilemezsiniz. Süper sessiz (28db seviyesinin altında) ve güvenli bir şekilde çalışır, böylece istediğiniz zaman daha fazla yiyecek ekleyebilir veya oluşan toprağı kepçeyle alabilirsiniz. Kokusuz kompostlama için tasarlanmış çığır açan üç katmanlı filtre sistemi sayesinde gürültü çıkarmamasının yanı sıra koku da yaymaz. Ve kapağı açmanız gerektiğinde, temassız bir adım hareket sensörü dahil olduğundan kompostere dokunmanıza bile gerek yok.

Reencle Prime Gıda Atığı Kompostunu Alın(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) sınırlı bir süre için markanın sadece 489 $ olan fiyatından 10 $ daha ucuza.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory