CGI Eleştirilerinin Yeni Hedefi ‘Ant-Man 3’

MCU’nun 4. Aşamadaki projelerin izleyici alımı açısından nasıl sonuçlandığı konusunda biraz zorlu bir dönemden geçtiğini inkar etmek mümkün değil. Ancak daha parlak bir geleceğe bakıyor olsalar da, yaklaşan filmleri Infinity Saga’nın görkeminden farklı değiller. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania CGI söz konusu olduğunda hala bir ton eleştiri alıyor. Bu arada eski Yıldız Savaşları yıldız […]

CGI Eleştirilerinin Yeni Hedefi ‘Ant-Man 3’

MCU’nun 4. Aşamadaki projelerin izleyici alımı açısından nasıl sonuçlandığı konusunda biraz zorlu bir dönemden geçtiğini inkar etmek mümkün değil. Ancak daha parlak bir geleceğe bakıyor olsalar da, yaklaşan filmleri Infinity Saga’nın görkeminden farklı değiller. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania CGI söz konusu olduğunda hala bir ton eleştiri alıyor.

Bu arada eski Yıldız Savaşları yıldız Gina Carano, gişede 1.000 doların altında bir meblağ hasılat yaptığı için son filmiyle dalga geçen bir Hollywood Reporter çalışanına karşı kayıtsız şartsız tirad yaptı.

Olayların dramatik olmayan tarafında, eleştirmenler sonunda bize canlı aksiyon uyarlaması hakkında gerçekten ne düşündüklerini bildirdiler. Bizden geriye kalanlar HBO’da ve Fransız sinemasından hafife alınan zamanda yolculuk yapan bir resim, yayında sevgi topluyor. Bugünün bilimkurgu özetinde tüm bunlara göz atın.

Bizden geriye kalanlar bazı incelemelere göre video oyunu lanetini bozuyor, ancak başka bir soru nereye kadar

Yaramaz Köpek ile görüntü

HBO ve Craig Mazin kendilerine çok güveniyordu. Bizden geriye kalanlar video oyunu uyarlamalarının öleceği çorak yaratıcı bataklığı yıkamak için TV şovu olarak cesurca pazarladıklarını. Neyse ki onlar için, eleştirmenlerin çoğu bu değerlendirmeye katılıyor gibi görünüyor. Bizden geriye kalanlar evrensel olarak beğenilen 2013 video oyununun yerini almayı başaran bir uyarlama olarak HBO’da birkaç cephede.

Bununla birlikte, dizinin kıyamet sonrası hayatta kalma korku türünü yenilemedeki başarısızlığını fark edilebilir bir sorun olarak gördükleri için herkes abartılı çoğunluğa atlayamaz. Olduğu söyleniyor, biz oyuncular bunun çok daha kötü olabileceğini biliyoruz, bu yüzden mutluyuz Bizden geriye kalanlar hiçbir şey olmasa bile kendi mecrasında iyi bir televizyon dizisi olmayı başarıyor.

Yayın yapan kalabalık, muhtemelen aklınıza gelebilecek en genel önermeye sahip bu gözden kaçan bilim kurgu filmini merak ediyor gibi görünüyor.

gelecekten gelen ziyaretçi
Pyramide Productions aracılığıyla

Gelecekten Gelen Ziyaretçi adına fazlasıyla sadık bir film, tarihin akışını düzeltmenin bir yolunu bulması ve medeniyeti 2555’te bir kıyamet olayıyla karşı karşıya bırakması gereken gelecekten gelen bir ziyaretçiyi konu alıyor. Fi öncül bulabilirsin, ancak 2022 yapımı bu Fransız gerilim filmi, kullanıcı puanlarına inanılacaksa, hala birkaç kurtarıcı niteliğe sahip. Aslında film, Rotten Tomatoes’da mükemmel bir %100 seyirci reytingi almayı başardı. IMDb puanı umut verici değil, ama zamanımızda daha korkunç bilimkurgu başarısızlıkları gördük. Yani, zaman yolculuğu saçmalıklarının havasındaysanız ve sinemanın bu tür film stokunu tamamen tükettiyseniz, bu izlemeye değer olabilir.

Gina Carano, son gişe rekorunu kırdığı için bir muhabiri azarladı felaket

gina carano cara dune mandaloryalı
Lucasfilm aracılığıyla

Sosyal medyadaki Gina Carano’suz mutlu çılgınlığımız, eskisi gibi talihsiz bir şekilde sona erdi. mandaloryalı yıldız geçenlerde ona hitap etmek için yolundan çıktı Yıldız Savaşları tekrar tekrar ateş etmek. Bir kullanıcı, Carano’nun Daily Wire’daki yeni filminin gişede gülünç bir şekilde 804 dolar hasılat elde etmeyi başardığına dair rahatsız edici gerçeğe işaret ettiğinde, hollywood muhabiri çalışan, Carano’nun bir süre daha Disney’e bağlı kalmaya karar vermesi halinde çok çok çok uzak bir galaksi ikonuna dönüşebileceğini söyleyerek yanıt verdi.

Bu, sağa eğilimli dövüş sanatçısını geri dönüşü olmayan bir noktaya kadar öfkelendirdi, bu yüzden doğru kararı nasıl verdiği konusunda bir söylentiye başladı. “Gerçek çanta karmaşası, sizin gibi Amerika’yı satan ve kararsız, manipüle edilmiş bir kalabalık tarafından beğenilmek için soru sormayı bırakan, satılmış gazetecilerdir” diye yazdı. “Değer verdiğin şey buydu ve mirasın bu olacak.” Aman Tanrım.

MCU hala CGI’yi doğru yapmak için mücadele ediyor ve Karınca Adam 3 gözetimlerinin son kurbanı

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania'da Kang
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania MCU’nun geleceği için heyecanımızı düzgün bir şekilde pekiştiriyor. Bu üç film, Scott Lang’ın hikayesine çok daha karanlık bir bakış açısı getirmekle kalmıyor, aynı zamanda Kang’ın dönüşü ve onun sözde “hanedanlığının” ortaya çıkışı, bir sonraki hikaye için tonlarca heyecan topluyor. İntikamcılar film. Ne yazık ki, CGI sanatçılarına kötü davranan ve onları sıkıntıya sokan Marvel Studios, yaklaşan Phase 5 dizisinde bile onları arkadan ısırmaya devam ediyor.

Birkaç hayran için ilk gerçek anlaşma bozucu Thor: Love and Thunder olsa da, cansız CG efektleri, sosyal medyadaki birçok kişiye göre hala bir sorun. İnternet konuştu, Marvel. Görsel efekt departmanının bütçesini ve kaynaklarını arttırmanın zamanı geldi.

Teknory