Chris Hemsworth Çiğ Eti Yumruklamak ve Bir Kavunu Bıçaklamak Geldiğini Görmediğimiz ‘Extraction 2’ Promosyonudur

IMDb aracılığıyla Chris Hemsworth tekrar faaliyete geçti Çıkarma 2 için Netflix. Avustralyalı aktör, yakında çıkacak devam filminde bir kez daha yumruk atacak ve filmi tanıtmak için Netflix’in pazarlaması oldukça ilginç bir yaklaşım benimsedi; Hemsworth’ün gücünü göstermek yerine, biraz daha sıra dışı bir şey yapmaya karar verdiler. Bugünlerde film pazarlaması, izleyicilerin ilgisini çekmeye ve gelecek filmler […]

Chris Hemsworth Çiğ Eti Yumruklamak ve Bir Kavunu Bıçaklamak Geldiğini Görmediğimiz ‘Extraction 2’ Promosyonudur

IMDb aracılığıyla

Chris Hemsworth tekrar faaliyete geçti Çıkarma 2 için Netflix. Avustralyalı aktör, yakında çıkacak devam filminde bir kez daha yumruk atacak ve filmi tanıtmak için Netflix’in pazarlaması oldukça ilginç bir yaklaşım benimsedi; Hemsworth’ün gücünü göstermek yerine, biraz daha sıra dışı bir şey yapmaya karar verdiler.

Bugünlerde film pazarlaması, izleyicilerin ilgisini çekmeye ve gelecek filmler konusunda bizi heyecanlandırmaya her zamankinden daha fazla odaklandı. Hemsworth’un Instagram hesabında paylaştığı bu özel videoda, bazı film pazarlama kampanyalarında kullanılan ASMR açısını ele alıyorlar.

Genellikle, ASMR’yi dinlemek yatıştırıcıdır ve Avustralyalı aktörün pürüzlü sesi özellikle hoş olsa da, diğer sesler biraz daha… agresiftir. Filmler için ses tasarımı söz konusu olduğunda, çeşitli araçlar ve püf noktaları kullanılır; gerçek hayattaki yumrukların sinemadaki gibi ses çıkarmadığını öğrenince üzüleceksiniz; aktörler zaten kimseyi yumruklamıyor, bu yüzden bunun yerine bir ses tasarımcısı gürültüyü yaratacak ve post prodüksiyonda ekleyecek.

Burada Hemsworth, benzeri bir film için gerekli olan kanlı ses efektlerini yaratmak için kullanılan teknikleri gösteriyor. Çıkarma 2çiğ bifteği delmek, kerevizi kırmak ve kavunu bıçaklamak gibi. Bize filmin ne kadar ürkütücü olacağına dair bir fikir vermek için Hemsworth, “Filmde, kelimenin tam anlamıyla bir adamın elini ikiye ayırdım ve kulağa şöyle bir ses geldi” diyor ve ardından bir demet kerevizi parçalayarak gösteriyor.

Mikrofonun hemen yanında yapılan tüm seslerle, oldukça içgüdüsel bir duygu yaratıyor, ancak dürüst olmak gerekirse, bizi çengel gibi tutan Hemsworth’un fısıldayan tonu. Hiçbir yemeğin ziyan edilmemesini sağlayarak videoyu bitirdi ve “Hepsi benim tarafımdan yenecek” dedi ve sonunda tüm hayranlarına “Seni seviyorum” diye fısıldadı.

Çıkarma 2 Tyler Rake’in dönüşünü görüyor ve şimdi bir Rus gangsterin hapsedilmiş ailesini kurtarmak için yeni bir görevi var. film, 16 Haziran’dan itibaren Netflix’te izlenebilecek.

Yazar hakkında

laura polacco

laura polacco

Laura Pollacco, We Got This Covered’de Serbest Yazar ve neredeyse tam bir yıldır eğlence haberlerine derinlemesine dalıyor. Falmouth Üniversitesi’nden Moda Fotoğrafçılığı bölümünden mezun olduktan sonra Laura Japonya’ya, ardından İngiltere’ye ve şimdi de Japonya’ya taşındı. İstediği kadar anime izlemiyor ama Marvel ve ‘Yüzüklerin Efendisi’ ile ilgili her şeyi takip ediyor. O da çeşitli Tokyo merkezli yayınlar için Japon kültürü hakkında yazıyor.

Teknory