Chris Pratt Kedi Kadın Olmak İstiyor, Ama James Gunn Batman Diyor

film, 3 Mayıs’ta Güney Kore’de vizyona girecek.” decoding=”async” /> Fotoğraf: Han Myung-Gu/WireImage Düzenli işbirlikçilerinin çoğunu DCU’ya getirmeyi planladığını zaten doğruladıktan sonra – bu, Yaratık Komandoları topluluk açıklandı – çoğu korku içinde yaşıyor James Gunn için bir erik rolü bulacak Chris Pratt elden geçirilmiş süper kahraman serisinde. Mükemmel bir gişe başarısı geçmişine sahip güvenilir A listesindeki […]

Chris Pratt Kedi Kadın Olmak İstiyor, Ama James Gunn Batman Diyor

film, 3 Mayıs’ta Güney Kore’de vizyona girecek.” decoding=”async” />

Fotoğraf: Han Myung-Gu/WireImage

Düzenli işbirlikçilerinin çoğunu DCU’ya getirmeyi planladığını zaten doğruladıktan sonra – bu, Yaratık Komandoları topluluk açıklandı – çoğu korku içinde yaşıyor James Gunn için bir erik rolü bulacak Chris Pratt elden geçirilmiş süper kahraman serisinde.

Mükemmel bir gişe başarısı geçmişine sahip güvenilir A listesindeki bir süperstar statüsüne rağmen, Marvel Sinematik Evrenin Star-Lord’unu endüstrinin diğer önemli çizgi roman evreninin yakınında istemeyen pek çok insan var. Pratt, bir sonraki Kedi Kadın olma iddiasını çoktan dile getirdi.

ile yapılan bir röportajda yahoo, Gunn, “Catwoman beni rahatsız ettiği kadar olmayacak” dedi, ancak Pratt, DC Studios’un eş CEO’su ile kesinlikle aynı fikirde değildi ve “olacak, benim bir deri maskem var” diyerek karşılık verdi. ” İlkini hayal etmek ne kadar zor olsa da Parklar ve Rekreasyon Batman’in en kötü şöhretli çılgın düşmanlarından biri olarak bir catsuit’in içine sıkışmış bir yıldız, peki ya Kara Şövalye’nin kendisi?

Gunn, Pratt’a “Sen iyi bir Batman olurdun, bu kötü bir şey değil” demiş olsa da, bu düşünmeye bile değmeyen bir şey. Öte yandan, kendini gizleyen aktör, asılsız spekülasyon söylentilerine verilen tepkinin farkında olduğunu “Amerika’nın ve dünyanın geri kalanının Batman’i oynamamı istediği tam da bu” şakasıyla doğruladı.

İkisi açıkça gülüyor ve başka pek az şey var, ancak ne olursa olsun birkaç dikenden daha fazla bir ürperti göndermek için yeterli.

Teknory