Çıplak Silahın Yeniden Başlatılması, 2 Yıllık Geliştirmenin Ardından Seth MacFarlane’den Emin Bir Güncelleme Aldı

Özet Seth MacFarlane’in katılımı Çıplak Silah Yeniden başlatma, ikonik özellikleri taklit etme konusundaki önceki deneyimi ve parodi ile hicvi harmanlama yeteneği göz önüne alındığında, başarısı için umut vaat ediyor. MacFarlane’in Liam Neeson’la geçmiş projelerdeki işbirliği, oyuncunun komedideki güçlü yönlerini sergiliyor ve yeniden yapımdaki Drebin Jr. rolüne ağırlık katıyor. MacFarlane’in yanı sıra Akiva Schaffer’in eski özellikleri […]

Çıplak Silahın Yeniden Başlatılması, 2 Yıllık Geliştirmenin Ardından Seth MacFarlane’den Emin Bir Güncelleme Aldı

Özet

  • Seth MacFarlane’in katılımı Çıplak Silah Yeniden başlatma, ikonik özellikleri taklit etme konusundaki önceki deneyimi ve parodi ile hicvi harmanlama yeteneği göz önüne alındığında, başarısı için umut vaat ediyor.
  • MacFarlane’in Liam Neeson’la geçmiş projelerdeki işbirliği, oyuncunun komedideki güçlü yönlerini sergiliyor ve yeniden yapımdaki Drebin Jr. rolüne ağırlık katıyor.
  • MacFarlane’in yanı sıra Akiva Schaffer’in eski özellikleri yeniden canlandırmadaki başarısı da dahil olmak üzere hiciv ve komedi alanındaki geçmişi, yeni filmin Çıplak Silah muhtemelen seleflerine karşı iyi bir performans sergileyecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Projeye ilk katıldığından bu yana iki yıl geçmişken Seth MacFarlane’in proje için umut verici bir güncellemesi var. Çıplak Silah yeniden başlatın. Sahte komedinin yan ürünü olarak hareket etmek Polis EkibiLeslie Nielsen liderliğindeki komediler, Los Angeles’taki bir dizi büyük suçu araştıran talihsiz bir dedektifin etrafında dönüyordu. Dördüncü bir film yapmak için yıllarca süren çabalardan sonra, Çıplak Gunn Başlangıçta Ed Helms’in başrolde olacağı 2013 yılında yeniden başlatma çalışmaları duyurulmuştu, ancak neredeyse on yıllık bir geliştirme cehenneminden sonra MacFarlane, Liam Neeson’un başrolde olduğu ve The Lonely Island’dan Akiva Schaffer’ın ortak yazarlığı ve yönetmenliğiyle yapımcılığa dahil oldu.

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında Çarpıştırıcı gelecek için Ted prequel gösterisinde MacFarlane’e oyunun gelişimi hakkında sorular soruldu. Çıplak Silah yeniden başlatın. Schaffer’ın işe alınmasından bu yana geçen yıl içinde radyodaki pek çok sessizliğe rağmen yapımcı, filmin sadece “hâlâ çok canlı“, ancak filmin senaryosunun son taslağı konusunda çok heyecanlı. MacFarlane’in aşağıda neler paylaştığına göz atın:

Biz konuşurken bunun üzerinde çalışılıyor. Ekibiyle birlikte taslağı yazan Akiva Schaffer harika bir iş çıkardı ve geliştirme aşamasında. Yani hâlâ oldukça canlı.


MacFarlane Neden Çıplak Silah İçin Mükemmel?

Yeniden başlatmalar genel olarak çözülmesi zahmetli bir şey olsa da, MacFarlane’in yeni Çıplak Silah şansı açısından umut verici olduğunu kanıtlıyor. Beş kez Emmy kazananı, projelerinde ikonik özellikleri hem taklit etme hem de parodisini yapma becerisiyle sık sık beğeni topladı. Aile adamı özellikle tipik sitcom formatında bir hiciv. Ancak en dikkat çekici örneklerden biri de Orvillekısmen bir sahtekarlık olarak başlayan Yıldız Savaşları etkileyici temaları araştıran daha samimi bir bilim kurgu macera şovuna dönüşmeden önce.

Yine de Çıplak Silah Hiçbir zaman katmanlı bir komedi olmayı amaçlamadı, bunun yerine sahte formatının keyfini çıkaran MacFarlane, yeniden başlatmaya yardım ederek onun klasik orijinallerinin yeniden basılmasından daha fazlasına dönüştüğünü görebilirdi. Ek olarak, projeye katılımı Neeson’un Drebin Jr. rolünü üstlenmesini sağladı ve bu, MacFarlane ile beşinci ortak çalışması oldu. Batı’da Ölmenin Milyon Yolu, Ted 2birden fazla kamera hücresi Aile adamı Ve Orville. Her ne kadar bir aksiyon yıldızı olarak bilinse de, Neeson’un MacFarlane ile olan ortaklığı, oyuncunun komedi dünyasındaki güçlü yönlerini öne çıkarmada başarılı oldu.

MacFarlane güvenmek için tek sebep değil Çıplak Silah Schaffer’ın hiciv ve komedi dünyasında da benzer şekilde bilgili olması nedeniyle yeniden başlatılıyor. Pop müzik hicivleri arasında Popstar: Asla Durma Asla Durma konusundaki deneyimine Cumartesi gecesi canlıHatta oyuncu-yönetmen, 2022’deki yapımlarla eski mülkleri canlandırmakta da güç gösterdi. Chip ‘n Dale: Kurtarma Korucuları Eve En İyi Televizyon Filmi dalında Emmy ödülünü kazandıran film. Bu nedenle, geliştirme cehenneminde zayıflayan filmler sıklıkla yetersiz kalsa da, yeni filmin arkasındaki yetenek Çıplak Silah öncüllerini geçmese bile onlarla eşleşmeye yaklaşmasına yardımcı olmalı.

Kaynak: Çarpıştırıcı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow