Citizen Sleeper 2 Starward Vector çıkış tarihi, hikayesi, bildiğimiz her şey

Vatandaş Uyuyan 2: Starward Vektörü İlk oyundaki temelleri alır ve daha karanlık bir geçmişe sahip yepyeni bir Sleeper ajanının kontrolünü ele geçirmenin yanı sıra oyuncuları yepyeni bir ortamla tanıştırmak için üzerine inşa eder. Birkaç sebep var Yurttaş Uyuyan 2 önümüzdeki bir veya iki yıl boyunca PC’de çıkacak oyunlar için radarınızda olmalı. orijinal ile Yurttaş Uyuyan […]

Vatandaş Uyuyan 2: Starward Vektörü İlk oyundaki temelleri alır ve daha karanlık bir geçmişe sahip yepyeni bir Sleeper ajanının kontrolünü ele geçirmenin yanı sıra oyuncuları yepyeni bir ortamla tanıştırmak için üzerine inşa eder.

Birkaç sebep var Yurttaş Uyuyan 2 önümüzdeki bir veya iki yıl boyunca PC’de çıkacak oyunlar için radarınızda olmalı. orijinal ile Yurttaş Uyuyan En iyi Xbox Game Pass oyunlarından birinin yanı sıra en iyi bağımsız oyunlardan biri olarak kabul edildiğinden, serideki ikinci oyun için oldukça yüksek beklentilerimiz var, ancak nasıl planlandığı hakkında öğrenecek çok şeyimiz var. selefinden ayrıdır.

Hikayesinin kısa bir şekilde anlaşılması ve bizi yeni ajanımızla potansiyel düşmanımızla tanıştıran animasyonlu bir fragmanla, tamamen kör olmayacağız. Ancak, bir çıkış tarihi kadar bütünleyici bilgiler bile henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, elimizden gelen tüm bilgileri bir araya getirdik, işte bildiğimiz her şey Yurttaş Uyuyan 2 şu ana kadar.

Citizen Sleeper 2 Starward Vector – Kısa kes

Cyberpunk-karakteri-bilgisayar-kullanırken-terkedilmiş-uzay gemisinde-yüzüyor

(İmaj kredisi: Çağın Üzerinden Atla)
  • Nedir? Citizen Sleeper serisinin ikinci sürümü
  • Ne zaman oynayabilirim? TBA
  • Ne üzerinde oynayabilirim? bilgisayar
  • Kim yapar? Çağın Üzerinden Atla

Citizen Sleeper 2 Starward Vector çıkış tarihi ve platformları

Citizen Sleeper 2'de bir gemide mürettebat arkadaşı ve kahraman

(İmaj kredisi: Çağın Üzerinden Atla)

Kötü habere geçelim: Vatandaş Uyuyan 2 Yıldız Vektörü çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak, iyi tarafı Steam’de dilek listesine ekleyebilmenizdir. Şu anda, oyunun en erken 2024’te gelebileceğine inanmamıza yol açan bir çıkış aralığına dair hiçbir ipucu yok – gerçekçi olarak, 2023’te piyasaya sürülmesini beklemiyoruz.

Ancak, oyunun hangi platformlarda sunulacağını biliyoruz. Durduğu gibi, Vatandaş Uyuyan 2 Yıldız Vektörü Görünüşe göre yalnızca PC’de yayınlanıyor, ancak bu ilk lansmanından sonra değişebilir.

Orijinal Yurttaş Uyuyan PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de piyasaya sürüldü, bu nedenle ikinci oyun şu anda platformlar açısından oldukça sınırlı görünse de, sonunda diğer oyunlara gelmeyeceğini gösteren hiçbir şey yok. platformlar – ancak vurgulamak gerekirse, bu henüz onaylanmadı.

Citizen Sleeper 2 Starward Vector fragmanları

Citizen Sleeper 2'deki kahraman ışığa doğru koşuyor

(İmaj kredisi: Çağın Üzerinden Atla)

için sadece bir fragman gördük. Vatandaş Uyuyan 2 Yıldız Vektörü şimdiye kadar ve oyunu şık bir şekilde ortaya çıkarsa da, pek çok oyun içi içerik yok. Anlatılan fragman bizi uğursuz bir grup insanla tanıştırıyor ve ilk oyunun tanıdık teknoloji ağırlıklı ortamını yeniden sunuyor. Ayrıca oyun içinde kontrolünü elimize alacağımız yeni uyuyan ajana da fragman bitmeden ilk kez bir göz atıyoruz. Animasyonlu tanıtım fragmanının tamamı aşağıda görülebilir:

Citizen Sleeper 2 Starward Vector hikayesi ve ortamı

Citizen Sleeper 2'de yeni bir düşman

(İmaj kredisi: Çağın Üzerinden Atla)

Vatandaş Uyuyan 2 Yıldız Vektörü Helion sistemini tekrar ziyaret etmenizi sağlayacak, ancak tanışacağınız yepyeni karakterler ve yaşayacağınız yeni bir Uyuyan ile tamamen yeni bir yeri keşfedeceksiniz. Yeni konum hakkında pek bir şey görmemiş olsak da, yıl boyunca duyurulduğu üzere daha fazlası açıklanacak. Yol Arkadaşı web sitesi. Ancak, yeni çevremizin inceliklerini henüz öğrenmemiş olsak da, Yurttaş Uyuyan 2 zaten kısaca incelenmiştir.

Helion sistemi içinde, iki tüzel kişilik, Yıldız Kuşağı da dahil olmak üzere yakınlardaki her şeyi etkileyen gizli bir savaş veriyor. Bu nedenle, mülteci dalgaları, savaşan gemi yığınları ve her türden yeni teknoloji Kuşak’ın dışına vuruyor ve bölgeyi katederken yolculuğunuz sırasında kullanabileceğiniz yeni şeyler keşfedeceksiniz.

Topladığınız her şey, çalınan geminizi çalıştırmaya ve bakımını yapmaya gidecek ve ara sıra, her şeyi kendi başınıza yapmak zorunda kalmanızın üzerindeki baskının bir kısmını almaya hazır hevesli mürettebat arkadaşlarına rastlayabilirsiniz.

Ancak yeni Sleeper’ın arka planı, her zaman tetikte olmanız gerektiği anlamına geldiğinden, yolculuk kolay olmayacak. Yolculuğumuz, sisteminizi yöneten kodu yeniden yazarak kendinizi sistemden kurtarmaya yönelik çaresiz girişiminizden sonra başlıyor ve şimdi arızalı bir beden ve kellenize bir bedelle kaçıyorsunuz. Ama aynı zamanda şimdiye kadarki hiçbir anıyı hatırlamıyorsun.

Anılarınızı hatırlamanın hikayeye şu anda göründüğünden daha fazla etki edip etmeyeceği bilinmiyor, ancak oyunun çıkışıyla ilgili daha fazla bilgi geldikçe daha fazla hikayenin ve potansiyel olarak bazı oyun içi içeriğin ortaya çıkmasını ve potansiyel olarak bunlara değinmesini bekliyoruz. siz kaçarken kayıp geçmişinizin mevcut yolculuğunuzu nasıl etkileyeceği.

Citizen Sleeper 2 Starward Vector oynanışı

Citizen Sleeper 2'de uzaktan uzay gemisi

(İmaj kredisi: Çağın Üzerinden Atla)

Biz hiç görmemiş olsak da Vatandaş Uyuyan 2 Yıldız Vektörü Oynanış, orijinal oyundan bildiğimiz birkaç mekaniğin yanı sıra resmi web sitesinden ayrı olarak seçebileceğimiz birkaç unsur var.

Örneğin, gemi ve mürettebat yönetimi ve büyük miktarda oyun içi içerik, her döngünün başında tanıdık TTRPG zar atma mekaniğini sürdürerek, hangi sayıları attığınız bir günün başarı oranını belirler. Aynı sistem, üstlendiğiniz sözleşmelerin ve görevlerin başarı oranıdır, yani tamamen şansa bağlı olsa da, deneyiminizin büyük çoğunluğu için ona güveneceksiniz.

Ayrıca, kaçak bir kanunsuz olmanın gergin hikayesi nedeniyle, bir tür yüksek riskli dövüş veya kovalamaca öğelerinin oyuna beslenmesini bekliyoruz, ancak bunların tam olarak nasıl uygulanacağı, bilmediğimiz bilgiler arasında. . Bahsedilen, Yurttaş Uyuyan 2 seriye daha fazla derinlik, karmaşıklık ve meydan okuma sunan tüm yeni sistemleri ve mekanikleri sunacağını söyledi, ancak bunun nasıl uygulanacağı henüz açıklanmadı.

Nasıl yapılacağı hakkında öğrenecek daha çok şeyimiz var. Yurttaş Uyuyan 2 dizi içinde kendi yolunu çizmeyi planlıyor, ancak hikayeye benzer şekilde, bir çıkış penceresine veya en azından bir duyuruya yaklaştıkça daha fazla bilginin bize sunulmasını bekliyoruz.

Citizen Sleeper 2 Starward Vektör haberleri

Citizen Sleeper 2'de parlak bir koridorda seyahat eden kahraman

(İmaj kredisi: Çağın Üzerinden Atla)

Citizen Sleeper 2 Starward Vector tanıtım fragmanı yayınlandı
İlkinin piyasaya sürülmesinden bu yana bir yıldan biraz fazla Yurttaş Uyuyan, Vatandaş Uyuyan 2 Yıldız Vektörü ilan edildi, tamamen yeni bir Sleeper ajanı ve keşfedilecek yepyeni bir ortam sunuyor. Bir çıkış tarihi de dahil olmak üzere pek çok bilgi henüz ortaya çıkarılmamış olsa da, ne zaman olursa olsun, ne olacağının tadına bakmak için yeni kahraman ve oyunun genel ortamıyla tanıştırıldık.

Citizen Sleeper 2 bunlardan biri olabilir en iyi RPG’ler, özellikle orijinal başlığın ne kadar değerli olduğu düşünüldüğünde. Ancak, çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi beklerken oynamak için alternatif oyunlar arıyorsanız, göz atmaya değer. en iyi tek oyunculu oyunlarya da en iyi co op oyunları biraz daha az yalnız bir şey arıyorsanız.

Teknory