‘Cocaine Bear’ Sinemada Gösterimden Önce Tam Marvel Muamelesini Gördü

Universal ile fotoğraf “Ayı” ve “kokain” kelimeleri kendi başlarına oldukça zararsızdır (ikincisinden çok ilki), ama onları bir araya getirin ve özel bir şey elde edin. Kokain Ayı. Sadece dilden yuvarlanıyor. Filmin bir gey barın iç işleyişi hakkında olduğunu varsayabilirsiniz, ancak bu çok daha gerçekçi. Bir ayı var. Kokain yapıyor. Kargaşa çıkar. Şimdi daha fazlası için […]

‘Cocaine Bear’ Sinemada Gösterimden Önce Tam Marvel Muamelesini Gördü

Universal ile fotoğraf

“Ayı” ve “kokain” kelimeleri kendi başlarına oldukça zararsızdır (ikincisinden çok ilki), ama onları bir araya getirin ve özel bir şey elde edin. Kokain Ayı. Sadece dilden yuvarlanıyor. Filmin bir gey barın iç işleyişi hakkında olduğunu varsayabilirsiniz, ancak bu çok daha gerçekçi. Bir ayı var. Kokain yapıyor. Kargaşa çıkar. Şimdi daha fazlası için geri geleceğini öğreniyoruz.

Filmin bitiş jeneriğinden sonra birisi sinema salonundan geldiği iddia edilen bir mesaj paylaştı. “Kokain Ayı Dönecek.” Kokain Ayı dönecek? Bu pek çok soruyu akla getiriyor. Dır-dir Kokain Ayı the Demir Adam yepyeni bir sinema evreninin? Bu, her türden kokainleşmiş hayvanın yer alacağı yepyeni bir serinin başlangıcı mı?

Belki yakın gelecekte kokain hayvan intikamcıları gibi bir şey görürüz. İşte görmeyi umuyoruz kokain kelebek bir noktada. İmkanlar sonsuzdur!

İnsanların tüm bunlar hakkında söyleyecek eğlenceli şeyleri var. İşte devam filmi için bir öneri:

Koklanmış hayvanlar dünyasında sinematik bir evren olsaydı, adı ne olurdu?

CCU’nun hoş bir havası var. Diğer insanlar ayının sağlığı hakkında daha çok endişeliydi.

Elon Musk bile araya girdi! (Evet, bunun gerçek Musk olmadığını biliyorum).

Kokain Ayı Elizabeth Banks tarafından yönetildi (evet, o Elizabeth Banks) ve kokain yapan bir ayının hikayesini anlatıyor. Hikayenin arkasındaki gerçek hikaye, kuzey Georgia’daki Chattahoochee Ulusal Ormanı’nda bir ayının 75 pound toz maddeyle dolu bir spor çantası bulması ve ne kadar olduğu bilinmese de gerçekten biraz yemesidir.

Ayrıca, evet, bir ayıyı devirmek için yeterli kokain vardı çünkü sadece 175 pound ağırlığındaki zavallı adam ilacı aldıktan yaklaşık 20 dakika sonra öldü. Gerçek ve kurgunun ayrıldığı yer burasıdır. Filmde, kalbi hemen sıkışmak yerine, kulağa çok eğlenceli gelen “kola yakıtlı bir öfke” ye gitti.

Filmde ayrıca en sevdiğimiz karakter oyuncularından biri de yer alıyor: 70 yaşındaki ve kariyerinin bu kadar sonlarında bir aksiyon filminde başrol oynayacağını hiç düşünmemiş olan Margo Martindale. Martindale, saçmalıklara dayanan bir filmde saçma sapan bir Orman Korucusu oynuyor, yani bu ne olursa olsun ilginç olacak.

Gerçek bir hikaye olup olmaması önemli değil. Gerçek şu ki, yepyeni bir evrenin gelişme aşamasında olabiliriz. Olasılıkları hayal edin. Kokain Çoklu Evreninde Kokain Ayı. Burada tükürüyorum.

Kokain Ayı bugün sinemalarda.

Teknory