Cyberpunk 2077: Ultimate Edition Gelecek Ay Geliyor, Phantom Liberty Genişlemesini İçeriyor

CD Projekt Red, 2020 RPG’si Cyberpunk 2077’nin ilk ve son genişletmesi Phantom Liberty’yi Eylül ayında piyasaya sürdü. Biz onu sevdik – nedenini öğrenin oyun Bilgilendiricisi Cyberpunk 2077: Phantom Liberty incelemesi burada – ve eğer temel oyundan keyif aldıysanız kaçırılmaması gereken bir genişleme paketi. Şu anda yalnızca Cyberpunk 2077’ye eklenti olarak satın alınabiliyor ancak henüz almadıysanız […]

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition Gelecek Ay Geliyor, Phantom Liberty Genişlemesini İçeriyor

CD Projekt Red, 2020 RPG’si Cyberpunk 2077’nin ilk ve son genişletmesi Phantom Liberty’yi Eylül ayında piyasaya sürdü. Biz onu sevdik – nedenini öğrenin oyun Bilgilendiricisi Cyberpunk 2077: Phantom Liberty incelemesi burada – ve eğer temel oyundan keyif aldıysanız kaçırılmaması gereken bir genişleme paketi. Şu anda yalnızca Cyberpunk 2077’ye eklenti olarak satın alınabiliyor ancak henüz almadıysanız birkaç hafta daha beklemeniz faydalı olabilir. Bunun nedeni CDPR’nin, temel oyunu ve Phantom Liberty genişletmesini tek bir pakette içeren Cyberpunk 2077: Ultimate Edition’ı ortaya çıkarmış olmasıdır.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, 5 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıkacak ve hem dijital hem de fiziksel formatta piyasaya sürülecek. Aşağıdaki kutu resmine göz atın:

CDPR’nin bu yeni sürüm hakkında paylaştığı tek şey yukarıdaki tweet’tir, dolayısıyla Ultimate Edition’ın herhangi bir yeni özellik veya geliştirme içerip içermediğini göreceğiz. Phantom Liberty ve Cyberpunk 2077 2.0 güncellemesinin oyunu büyük ölçüde iyileştirdiği, süreçte birçok mekaniğini elden geçirdiği ve yenilediği göz önüne alındığında, Ultimate Edition’ın bu yönde herhangi bir değişiklik içermesi pek olası değil. Ancak bunu yalnızca zaman gösterecek.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Cyberpunk 2077’yi inceleyin ve ardından okuyun oyun Bilgilendiricisi Cyberpunk 2077: Phantom Liberty incelemesi. Bundan sonra, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’ye başlamadan önce hatırlanması ve bilinmesi gerekenleri okuyun ve genişletmenin arkasındaki ekibin casus-gerilim film müziğini nasıl oluşturduğunu anlatan bu özelliğe göz atın. Şu anda üzerinde çalışılan bu canlı aksiyon Cyberpunk 2077 projesi hakkında da bilgi edinin.


Cyberpunk 2077: Ultimate Edition’ı alacak mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow