Daha kalın bir katlanabilir iyi bir şey olabilir mi?

TL;DR Yaklaşan Samsung Galaxy Z Flip 6’nın görselleri sızdırıldı ve bu da bize yaklaşmakta olan cihaza dair bir fikir verdi. Sızdırılan bu görüntülerdeki Galaxy Z Flip 6, mevcut Galaxy Z Flip 5’e çok benziyor. Yeni cihazın biraz daha kalın bir gövdeye sahip olduğu söyleniyor, bu da muhtemelen biraz daha büyük bir bataryaya sahip olabileceğini gösteriyor. […]

Daha kalın bir katlanabilir iyi bir şey olabilir mi?

TL;DR

  • Yaklaşan Samsung Galaxy Z Flip 6’nın görselleri sızdırıldı ve bu da bize yaklaşmakta olan cihaza dair bir fikir verdi.
  • Sızdırılan bu görüntülerdeki Galaxy Z Flip 6, mevcut Galaxy Z Flip 5’e çok benziyor.
  • Yeni cihazın biraz daha kalın bir gövdeye sahip olduğu söyleniyor, bu da muhtemelen biraz daha büyük bir bataryaya sahip olabileceğini gösteriyor.

Galaxy Z Fold 6’nın sızdırılan görsellerinin ardından şimdi de Galaxy Z Flip 6’nın sızdırılmış görsellerine sahibiz. Galaxy Z Flip 5. Hadi açılıp görselleri ve yakında çıkacak olan kapaklı katlanabilir cihaz için ne anlama gelebileceğini görelim!

OnLeaks ve Smartprix Galaxy Z Flip 6’nın sızdırılmış görsellerini paylaştık ve bunları Galaxy Z Flip 5 görselleriyle karıştırdığınız için sizi suçlayamayız.

Samsung Galaxy Z Flip 6 Sızan Renderler 1

İlk bakışta Galaxy Z Fold 6, sızdırılan bu görsellerde tam olarak Galaxy Z Fold 5’e benziyor. Kapak ekranının 3,4 inç, iç katlanır ekranın ise 6,7 inç boyutunda olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy Z Flip 6 Sızan Render 3

Fark edebileceğiniz tek değişiklik, telefonun üst kısmında önceki modelden bir fazla olan iki mikrofon deliğinin bulunmasıdır.

Samsung Galaxy Z Flip 6 Sızan Renderler 4

Görünüşe göre Galaxy Z Flip 6’daki farklılıkların çoğu boyutlarda mevcut. Sızıntı, Galaxy Z Flip 5’in 165,1 x 71,9 x 6,9 mm ölçülerine kıyasla Galaxy Z Flip 6’nın yaklaşık 165,0 x 71,7 x 7,4 mm ölçülerinde olacağını öne sürüyor. Dikkate değer tek değişiklik, biraz daha kalın olan gövdedir. Pilde marjinal bir artış görülebilir.

Sızan bu görüntülere göre, bir yıl daha artımlı güncellemelerle karşı karşıya olduğumuzu varsayabiliriz. Samsung’un takdirine göre Flip 5, Flip 4’ten daha büyük bir kapak ekranına sahipti, ancak rakip kapaklı katlanabilir modeller daha büyük ekranlar ve daha iyi kameralar sunuyor.

Galaxy Z Flip 5 piyasaya sürüldüğünde hakkında daha fazla bilgi edinmek için beklememiz gerekecek, ancak ayrı bir sızıntı, yeni katlanabilir cihazlar için bu yıl Temmuz ortasında bir lansman görebileceğimizi gösteriyor. Bunun için heyecanlı mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Bir ipucu var mı? Bizimle konuş! Çalışanlarımıza news@androidauthority.com adresinden e-posta gönderin. Anonim kalabilir veya bilgi için övgü alabilirsiniz, bu sizin seçiminiz.

Daha kalın bir katlanabilir iyi bir şey olabilir mi?

Teknory