Daily Authority: ???? Google’ın rekor kıran anlaşması

???? Günaydın! Salı günkü Daily Authority’ye hoş geldiniz. Kara Cuma yaklaşırken teknoloji haberleri cephesinde işler oldukça sakin görünüyor, ancak Karanlık Resimler Antolojisinin bir sonraki bölümü olan İçimdeki Şeytan’ın Cuma günkü lansmanı için heyecanlıyım! Ama önce, günün teknoloji manşetleri… ödeme, Google Rita El Khoury / Android Otoritesi Google bu yıl ilk kez yasal çıkmaza girmiyor, ancak… Okumaya devam et Daily Authority: ???? Google’ın rekor kıran anlaşması

Daily Authority: ???? Google’ın rekor kıran anlaşması

???? Günaydın! Salı günkü Daily Authority’ye hoş geldiniz. Kara Cuma yaklaşırken teknoloji haberleri cephesinde işler oldukça sakin görünüyor, ancak Karanlık Resimler Antolojisinin bir sonraki bölümü olan İçimdeki Şeytan’ın Cuma günkü lansmanı için heyecanlıyım! Ama önce, günün teknoloji manşetleri…

ödeme, Google

Google Logosu Işıkları

Rita El Khoury / Android Otoritesi

Google bu yıl ilk kez yasal çıkmaza girmiyor, ancak bu son davanın sonuçlanması yeni bir rekor kırdı.

  • Yılın başlarında açılan bir internet gizliliği davası, Google’ın 392 milyon dolar ödemesiyle nihayet karara bağlanıyor.
  • Dava ilk olarak Ocak ayında, birden fazla eyaletten başsavcıların, Google’ın konum verilerini izinsiz olarak toplayarak kullanıcıları aldattığını iddia etmesiyle, bu kullanıcılar konum izlemenin kapalı olduğunu düşündüklerinde bile başlatıldı.
  • Anlaşma, ABD’deki internet gizliliği anlaşmaları için yeni bir rekor kırdı.
  • İleriye dönük olarak, Google’ın izleme konusunda da daha net olması gerekecek.

Ateşin dışında, kızartma tavasına

Yine de, Google’ın hala bekleyen birçok davası var.

salı olayı

savaş tanrısı ragnarok ekran görüntüsü

Geçen hafta piyasaya sürüldükten sonra şu anda God of War Ragnarök’ü (en iyi PS5 oyunlarından biri) oynuyor olun veya önce birikmiş listenizdeki diğer oyunları temizliyor olun, en son God of War oyununun hikaye anlatımında yenilikçi olduğu inkar edilemez ( tarafından bildirildiği gibi eksenler).

  • 2018 oyununda Kratos ve Atreus, hikayeyi detaylandıran ve olağan sinema sahnelerine bir alternatif sunan seyahat sekansları sırasında sık sık sohbet ediyorlardı.
  • Bu sistem God of War Ragnarök’te genişletildi — oyun, hızınızı algılayacak ve büyük bir olay örgüsü olmadığında olası düşüş anlarını (genellikle yalnızca 20 saniye uzunluğunda) tahmin edecek ve karakterler arasında sohbet etme fırsatı sunacak.
  • Oyunun anlatı yönetmeni Matt Sophos’a göre, “Karakterler sonunda oyundaki son olaylar hakkında konuşabilir, geçmişlerini daha fazla açığa çıkarabilir ve hatta şaşırdıkları bilmeceler üzerinde kafa yorabilir.”
  • Kulağa özellikle yenilikçi gelmeyebilir, ancak bu diyalog bir oyuncunun oyunundan diğerine değişebilir, farklı zamanlarda ve farklı yerlerde oynanabilir — bu nedenle, arkadaşınızdan tamamen farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz; oyunun 30+saatlik görevi boyunca yol.
  • Bu, nihayet tatillerde God of War Ragnarök oynamaya başladığımda sabırsızlıkla bekleyeceğim bir şey daha.

İyi günler!

Paula Beaton, Kopya Editörü.

Teknory