Danny DeVito’ya Göre Twins 2 Film Planları Arnold Schwarzenegger Tarafından Nasıl Bozuldu?

Özet Danny DeVito ve Arnold Schwarzenegger, Schwarzenegger’in vali olması nedeniyle Twins’in devamı yapma şansını kaçırdılar. Tracy Morgan’ın uzun süredir kayıp olan kardeşlerden biri olarak yer alacağı planlanan Triplets filmi de yapımcı Jason Reitman tarafından raydan çıkarıldı. DeVito ve Schwarzenegger şu sıralar başka bir film üzerinde çalışıyorlar, ancak bu film Twins’in devamı değil. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU […]

Danny DeVito’ya Göre Twins 2 Film Planları Arnold Schwarzenegger Tarafından Nasıl Bozuldu?

Özet

  • Danny DeVito ve Arnold Schwarzenegger, Schwarzenegger’in vali olması nedeniyle Twins’in devamı yapma şansını kaçırdılar.
  • Tracy Morgan’ın uzun süredir kayıp olan kardeşlerden biri olarak yer alacağı planlanan Triplets filmi de yapımcı Jason Reitman tarafından raydan çıkarıldı.
  • DeVito ve Schwarzenegger şu sıralar başka bir film üzerinde çalışıyorlar, ancak bu film Twins’in devamı değil.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Danny DeVito nasıl olduğunu açıklıyor İkizler 2 planlar Arnold Schwarzenegger tarafından bozuldu. Halihazırda küresel bir aksiyon filmi megastarı olarak kendini kanıtlamış olan Schwarzenegger, 1988’de açık sözlü Julius karakterini canlandırarak komedi yeteneğini kanıtladı. İkizlerDeVito, uyumsuz serseri kardeşi Vincent rolünü mükemmel bir şekilde üstlendi. Ivan Reitman’ın yönettiği bu iki yıldızlı komik komedi aracı dünya çapında 216 milyon dolar hasılat elde etti. Otuz yıldan fazla bir süre sonra, orijinal hitin devamı hâlâ çıkmadı ve yakın zamanda devam filmi planları suya düştüğü için hiçbir zaman da olmayacak gibi görünüyor.

Ama bunu yapmaya yönelik en son girişim İkizler Devam filmi aslında orijinal filmin yıldızlarının klasik karakterlerini yeniden ziyaret etmeyi düşündüğü ilk sefer değildi. ile yapılan bir röportajda GQ, DeVito, kendisinin ve Schwarzenegger’in bunu yapmak istediğini açıkladı İkizler 2 yıllar önce ama siyaset araya girdi. Aşağıdaki DeVito’nun açıklamalarına göz atın:

Ve sonra Arnold [Schwarzenegger] ve birlikte çalışmak istiyorum. Twins 2’yi kaçırdık çünkü o vali oldu ki, vali olmak yerine Twins 2’yi yapmalıydı. Şimdi küçük bir işimiz var, üzerinde konuştuğumuz küçük bir projemiz var.


Üçüzler Harika Bir İkizlerin Devam Filmi Olurdu (Fakat Jason Reitman Her Şeyi Patlattı)

Twins'in posterinde Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito

DeVito ve Schwarzenegger kazanma şansını kaçırmış olabilir İkizler 2 Yıllar önce ikincisinin siyasi hırsları sayesinde, ancak daha sonra planlanan planlar sayesinde bir şans daha yakaladılar. Üçüzler film. Başlangıçta ikizlerin diğer uzun süredir kayıp olan erkek kardeşini Eddie Murphy’nin canlandırması planlanıyordu, filmde sonunda Tracy Morgan rol aldı. itibari üçlülerin üçüncü üyesi olarak. Ne yazık ki proje hiçbir zaman hayata geçemedi ve Schwarzenegger’e göre tüm bunların arkasında tek bir suçlu vardı: yapımcı Jason Reitman. Schwarzenegger’in söylediği gibi TR mayıs ayında:

Jason Reitman işi berbat etti! Jason Reitman, babası öldüğünde projeyi kelimenin tam anlamıyla durdurdu. Babası bunu yapmayı çok istiyordu. Bunu yapmayı gerçekten çok istiyordum. Danny DeVito bunu yapmayı gerçekten çok istiyordu. Finansmanı elimizdeydi. Babası vefat ettiğinde Jason, “Bu fikirden hiç hoşlanmadım” diyor ve bu fikirden vazgeçiyor. Danny ile başka bir film geliştiriyorum; onunla çalışmak çok eğlenceli ve çok yetenekli.

Schwarzengger ve DeVito’nun şu anda başka hangi filmi pişireceği henüz açıklanmadı, ancak DeVito bunu doğruladı. GQ bunun başka bir bıçaklanma olmadığını İkizler 2. Ne yazık ki Julius ve Vincent beyazperdede yeniden bir araya gelmek ve 1988’de başlattıkları tuhaf maceralara devam etmek için en iyi şanslarını kaçırmış gibi görünüyor. Umarım yıldızlar yeni bir projede yeniden birlikte çalışma şansını yakalarlar. onlara, onlarca yıl önce kardeşler arasında en alışılmadık olanı olarak gösterdikleri harika kimyayı gösterme şansı veriyor.

Kaynak: GQ

Teknory