Dave The Diver 3 Milyon Satışı Aştı

Geliştirici Mintrocket, Dave the Diver’ın satış rakamının 3 milyon adedi aştığını açıkladı. Stüdyo bu başarıyı şu tarihte duyurdu: X Bugün, dönüm noktasını kutlamak için oyundan bazı yeni görsellerle birlikte. Özellikle Dave the Diver’ın Mintrocket’in ilk oyunu olduğu düşünüldüğünde 3 milyon adet satmak hiç de küçük bir başarı değil. Dalgıç Dave’de oyuncular, gün içinde hazineyi, balığı […]

Dave The Diver 3 Milyon Satışı Aştı

Geliştirici Mintrocket, Dave the Diver’ın satış rakamının 3 milyon adedi aştığını açıkladı. Stüdyo bu başarıyı şu tarihte duyurdu: X Bugün, dönüm noktasını kutlamak için oyundan bazı yeni görsellerle birlikte. Özellikle Dave the Diver’ın Mintrocket’in ilk oyunu olduğu düşünüldüğünde 3 milyon adet satmak hiç de küçük bir başarı değil.

Dalgıç Dave’de oyuncular, gün içinde hazineyi, balığı bulmak, görevleri tamamlamak ve daha fazlasını bulmak için dalış yapan Dave’i kontrol ederler. Dave geceleri bir suşi restoranı işletiyor ve oyun, macera oynanışını simülasyon oynanışıyla gerçekten iyi bir şekilde birleştiriyor; bununla ilgili daha fazlasını şurada okuyun: oyun Bilgilendiricisi Dalgıç Dave incelemesi.

Dave the Diver, Haziran ayında PC’de piyasaya sürüldüğü sırada büyük bir ağızdan ağza haber aldı ve Ekim ayının sonlarına doğru Switch’in piyasaya sürülmesiyle daha da desteklendi. Aynı zamanda Geçen ay bağımsız hit Dredge ile kesişti. Bu geçişten kısa bir süre önce Dave the Diver, The Game Awards 2023’te En İyi Bağımsız oyun dalında aday gösterildi.


Dalgıç Dave’i oynadın mı? Aşağıdaki yorumlarda bunun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Teknory