David Ayer, DC Olumsuzluk Davranışı Yorumunu Açıklığa kavuşturuyor ve Hayranların Toksisitesini Eleştiriyor

Ev film Haberleri David Ayer, DC Olumsuzluk Davranışı Yorumunu Açıklığa kavuşturuyor ve Hayranların Toksisitesini Eleştiriyor David Ayer, bir dizi Tweet’te DC hayranlarının ve film yapımcılarının tutkulu davranışlarından bahsediyor ve toksik hayran topluluğunu eleştiriyor. Yönetmen David Ayer Twitter’daki yorumlarına açıklık getiriyor dc Evreni hayranların ve film yapımcılarının tutkusu ve ardından toksik topluluğu eleştiriyor. DC Studios ve […]

David Ayer, DC Olumsuzluk Davranışı Yorumunu Açıklığa kavuşturuyor ve Hayranların Toksisitesini Eleştiriyor

David Ayer, bir dizi Tweet’te DC hayranlarının ve film yapımcılarının tutkulu davranışlarından bahsediyor ve toksik hayran topluluğunu eleştiriyor.


Yönetmen David Ayer Twitter’daki yorumlarına açıklık getiriyor dc Evreni hayranların ve film yapımcılarının tutkusu ve ardından toksik topluluğu eleştiriyor. DC Studios ve Warner Bros.’ta meydana gelen tüm büyük sarsıntılarla birlikte, halktan büyük bir tepki gelmesi kaçınılmazdı. James Gunn ve Peter Safran kapsayıcı yeni planlarını henüz açıklamadılar, ancak şimdiye kadar ortaya çıkan şeyler topluluğu ya heyecanlandırdı, meraklandırdı ya da kızdırdı. Bazı hayranların en büyük endişelerinden biri de Zack Snyder’ın “Snyderverse”inin parçalanacak olması. Ayer, daha önce payının kesildiği bilgisi yüzünden mücadele etmişti. İntihar Timi muhtemelen hiç çıkmıyordu ve bu karar onu pekiştiriyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Gunn’ın kendisinin ve Safran’ın gelmekte olan önemli tepkiden nasıl haberdar olduklarına dair tweet atmasının ardından, Ayer olumsuzluğun DC karakterlerinin ve fandomlarının ne kadar güçlü olduğunun bir işareti olduğunu ilan ederek yanıt verdi. Bir medya kuruluşunun yorumları üzerine olumsuz davranışları övdüğü öne sürülen bir yazı yazdığında Ayer, sözlerine “hiçbir gezegende nefreti, trollemeyi, toksisiteyi kontrol etmiyorum. Herkes güzel oynayabilir mi?” Bir kullanıcı onu tam da bunu yapmakla suçlamaya çalıştığında, Ayer yine kendini savundu ve sözlerini bağlamından kopardıkları için onları azarladı. Tweetlerinin tamamını aşağıda okuyun:

İlgili: Suicide Squad’ın Ayer Cut’ının Yayınlanması İçin Çok Geç


Çevrimiçi DC Taraftar Hareketleri Çok mu Uzağa Gidiyor?

İntihar timi 2016'yı uzattı Margot Robbie Harley Quinn gülümsüyordu

Ayer’in DC ile bir geçmişi var. Yönlendirmek için oturum açma İntihar Timi 2014 yılında film, kamera arkası son dakika değişiklikleri ve yeniden çekimlerle boğuştu. film, olumsuz tepkilerin ardından pazarlama kampanyasını herkesin bildiği gibi değiştirdi. Batman v. Superman: Adaletin Şafağı çok karanlık olduğu için eleştirildiğinde alındı. Bu, Ayer’in filminin bazı alanlarda kopuk ve garip bir şekilde kurgulanmış gibi görünmesine neden oldu. Snyder’ın kesimi ile Adalet Ligi HBO Max’te yayınlanan hayranlar, Ayer’in İntihar Timi aynı muameleyi görecekti. Bununla birlikte, o zamandan beri Ayer, görünüşe göre filmini düzeltmeye olan ilgisini kaybetmişti ve Gunn, filmi yeniden başlatmak için gemiye getirildi. İntihar Timi.

Hayranlar, DC filmlerinin durumu hakkında çok seslerini yükselttiler ve daha fazla uyum ve en sevdikleri karakterlerin uyarlandığını görmekten başka bir şey istemiyorlar. Sesleri yaratılışla sonuçlanırken Zack Snyder’ın Adalet Ligi, bu, stüdyonun yerine getiremeyeceği diğer yanlış vaatlere yol açtığı için stüdyoda geri tepti. Bu, film serisi Warner Bros.’un umduğu kadar başarılı olamasa da hayranların Snyder’ın evreninden geriye kalan her şeye sarılmasıyla sonuçlandı. Artık Gunn ve Safran yönetimi ele aldığına göre, bu durum, hayranların ellerinde ne olduğunu görmeden yeni başrolleri öfkeyle kınamasına neden oldu.

Sonuç olarak, dc Evreni her zaman sorunları vardı ve çözülmesi gerekiyor. Ayer, payına düşen herhangi bir şeyi kurtarmak istemekten vazgeçti. İntihar Timive görünüşe göre hayranlarının da ipucunu alıp yoluna devam etmesini istiyor. Bu toksik davranış, DC film serisinin yeniden başlatılmasından gelebilecek tüm olasılıkları görmelerini kör etti. Hayranlar bir an için meşalelerini ve dirgenlerini bırakıp Gunn ve Safran’ın neler çevirdiğini görebilirlerse şaşırabilirler ve hatta daha yenisinin daha iyi olabileceğini görebilirler.

Sonraki: DCU’ya Katılmak Robert Pattinson’ın Batman’ini Mahveder

Kaynak: dün davut/ Twitter

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory