DC Evreninde The Flash rolünde Ezra Miller’ın yerini alabilecek 7 oyuncu

EZRA MILLER, Warner Bros. Pictures’ın bir Warner Bros. Pictures yapımı aksiyon macera filmi “THE FLASH”da Barry Allen / The Flash rolünde. Warner Bros. Pictures/ ve © DC Comics’in izniyle Görünüşe göre James Gunn ve Peter Safran’ın yeni DC Universe’ünde Ezra Miller’ın The Flash’ın yerini alması mümkün ama bir sonraki Scarlet Speedster’ı kim oynayabilir? DC Evreni […]

DC Evreninde The Flash rolünde Ezra Miller’ın yerini alabilecek 7 oyuncu

EZRA MILLER, Warner Bros. Pictures’ın bir Warner Bros. Pictures yapımı aksiyon macera filmi “THE FLASH”da Barry Allen / The Flash rolünde. Warner Bros. Pictures/ ve © DC Comics’in izniyle

Görünüşe göre James Gunn ve Peter Safran’ın yeni DC Universe’ünde Ezra Miller’ın The Flash’ın yerini alması mümkün ama bir sonraki Scarlet Speedster’ı kim oynayabilir?

DC Evreni bir değişim çağındadır. Flaş DC Studios’un umduğu başarı olmayabilir, ancak DC dünyalarındaki sıfırlama düğmesine bastı. Warner Bros. Discovery ve DC Studios, zorlu DC Genişletilmiş Evren’den uzaklaşmaya çalışırken, James Gunn ve Peter Safran, yeni DC Evreni’ni başlatmak için kalıntılarını kullanmaya çalışacak. Ve burası Flaş içeri gelir.

Ezra Miller liderliğindeki DC filminde Scarlet Speedster’ın annesini kurtarmaya çalışırken yanlışlıkla zaman çizelgesini sıfırladığı görüldü. Bu onu başlangıçta metahumanların olmadığı bir dünyaya götürdü; burada yalnızca emekli bir Batman (Michael Keaton) ve hapsedilmiş bir Kriptonlu, diğer adıyla Supergirl (Sasha Calle), insanlığı kurtarmasına yardım edebilirdi.

Barry’nin eylemleri, DC Evreni’ni başlatan zaman çizelgesi değişikliklerinden korunmasını sağlamalı olsa da, eski DCEU’daki hiçbir şey şu anda güvende değil (Gunn’un kendi durumu dışında) Barışçıl). Şu anda DC Universe’ün ilk bölümünde bir Flash projesi yok (ve hayal kırıklığı yaratan gişe performansından sonra bir Flash projesinin olması uzun zaman alabilir). Ve her ne kadar yetenekli olsalar da Ezra Miller’ın son zamanlarda hukuki sorunlar DCU’nun Flash’ı olarak geleceklerini sorguya çektiler.

Bunun dışında, film/news/aquaman-2-jason-momoa-drunk-claims-amber-heard-cut-scenes-elon-musk-letter-1235747775/” target=”_blank” rel=”noopener”>yeni bir rapor şunu gösteriyor Önceki DCEU filmlerindeki oyuncuların hiçbirinin, özellikle de Justice League’in, DCU’daki rollerini yeniden üstlenmeyeceği, dolayısıyla beyazperdede pek çok yeni yüz görme fikrine alışmamız gerektiği anlaşılıyor.

Scarlet Speedster’ın gerçekten de Batman ve Superman gibi yeni DC Evreni için yeniden şekillendirilmeye ihtiyaç duyması halinde, ikonik role çok uygun olabilecek bazı aktörleri burada bulabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow