DCU’da Jim Gordon’ı Oynamak İçin Bryan Cranston’a Destek Sosyal Medyada Yükseliyor

Fotoğraf: Hollywood To You/Star Max/GC Images & DC çizgi romanları James Gunn’ın yakın zamanda DCU’nun yeniden başlatılmasıyla ilgili duyurusu, hayranlara şu güvenceyi verdi: yarasa Adam canlı aksiyon uyarlamasında geri dönecek Batman: Cesur ve Cesur. Ve şu anda yaklaşan Batman DCU yeniden başlatmasında kimin oynayacağı bilinmese de, fanatik hayranlar bu rolü üstlenecek mükemmel oyuncuyu bulmuş olabilir. […]

DCU’da Jim Gordon’ı Oynamak İçin Bryan Cranston’a Destek Sosyal Medyada Yükseliyor

Fotoğraf: Hollywood To You/Star Max/GC Images & DC çizgi romanları

James Gunn’ın yakın zamanda DCU’nun yeniden başlatılmasıyla ilgili duyurusu, hayranlara şu güvenceyi verdi: yarasa Adam canlı aksiyon uyarlamasında geri dönecek Batman: Cesur ve Cesur. Ve şu anda yaklaşan Batman DCU yeniden başlatmasında kimin oynayacağı bilinmese de, fanatik hayranlar bu rolü üstlenecek mükemmel oyuncuyu bulmuş olabilir.

Reddit kullanıcısı u/Character_Ad_5213, topluluğa Gunn ve Safran’ın DCU’sunda Gotham City’nin polis komiseri Jim Gordon’u kimin oynayabileceğini sordu. Ve neden böyle isimler atıldı? Kevin pastırması, Yarasaadamyönetmeni Matt Reeves, veya Kara şövalye‘S Gary Oldmanen çok göze çarpan bir isim Ortadaki Malcolm yıldız, Bryan Cranston.

Bu öneri, kendi payını aldığı noktada hemfikir olan hayranlardan tonlarca destek aldı. subreddit’te yayınla. Bahsetmiyorum bile, Cranston’ın Super Bowl görünümünden sonra rolü alacağına dair hayran spekülasyonları vardı. Biri ag yaptığına dikkat çektikarakteri seslendirmek iyi iş içinde Batman: Birinci Yıl film ve onu yeni DCU’da yeniden canlandırmanın hiç akıllıca olmadığını. Ancak, biri Cranston’ın DC’nin Lex Luthor’u olarak daha iyi olurdu Gordon rolünden dolayı Kötü kırma. Ancak biri Luthor’un olması gerektiğini savundu. Süpermen ile aynı yaştaki biri tarafından oynanır.

Animasyon uyarlamasında Batman: Cesur ve CesurKomiser Gordon, dizide ana veya tekrar eden bir karakter değildi ve herhangi bir konuşma rolü de yoktu. Ancak kızı dizide Batgirl oldu. Bu nedenle, Gunn’ın Wayne ailesine odaklanmak istediği düşünüldüğünde, DC’nin 1950’lerin çizgi romanının canlı aksiyon versiyonunun karakter için aynı muameleyi yapıp yapmayacağını görmek ilginç olacak.

Şu anda DC’ler için bir çıkış tarihi Batman: Cesur ve Cesur henüz duyurulmadı. Yaklaşan film için herhangi bir oyuncu da yoktu. Ancak Gunn’ın rolü üstlenmesi için Cranston gibi birini düşüneceği konusunda şüpheler vardı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow