Dead Island 2 Hikâye Genişlemesi, Oyuncuları Gelecek Ay Malibu Tarikatıyla Karşı Karşıya Getirecek

Dead Island 2, Haus adlı ilk hikaye genişletmesine kavuşuyor. Macera, oyuncuları sinir bozucu zombi kıyametinden sağ çıkarken gizemli bir tarikatla mücadele etmek için yeni yerlere götürüyor. Bu yeni hikaye, bu tür savaşların “geleceğin örneği” olduğuna inanan çılgın lideri Konstantin’in ev sahipliği yaptığı tekno-ölüm tarikatlarına odaklanıyor. Macera, bir basın bülteninde “rasyonel mimarinin genişleyen anlatı alanları tarafından […]

Dead Island 2 Hikâye Genişlemesi, Oyuncuları Gelecek Ay Malibu Tarikatıyla Karşı Karşıya Getirecek

Dead Island 2, Haus adlı ilk hikaye genişletmesine kavuşuyor. Macera, oyuncuları sinir bozucu zombi kıyametinden sağ çıkarken gizemli bir tarikatla mücadele etmek için yeni yerlere götürüyor.

Bu yeni hikaye, bu tür savaşların “geleceğin örneği” olduğuna inanan çılgın lideri Konstantin’in ev sahipliği yaptığı tekno-ölüm tarikatlarına odaklanıyor. Macera, bir basın bülteninde “rasyonel mimarinin genişleyen anlatı alanları tarafından alt üst edildiği, dengesiz bir biyom labirenti” olarak tanımlanan bir Malibu villasında geçiyor.

Bunun ne anlama geldiği konusunda sizin tahmininiz bizimki kadar iyi, ancak Haus’ta sekiz yeni kart ve uzun menzilli K-Rossbow ve alev püskürten Domuz Kavurma gibi yeni silahlar bulunuyor. Geliştirici Dambuster Studios bir fragman yayınlamadı ancak aşağıda görebileceğiniz birkaç ekran görüntüsü yayınladı.

Dead Island 2 Haus 2 Kasım’da çıkıyor. Temel oyuna ilişkin incelememizi buradan okuyabilir ve Yager Interactive’in Dead Island 2’nin hurdaya çıkarılan versiyonunun geliştirilmesine ilişkin ayrıntılı özelliğimize göz atmayı unutmayın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow