Deadpool 3 Hayran Fragmanı Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ı MCU’ya Getiriyor

Ev film Haberleri Deadpool 3 Hayran Fragmanı Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ı MCU’ya Getiriyor Bir Deadpool 3 hayran fragmanı, MCU’da Wade Wilson rolünde Ryan Reynolds ve Wolverine rolünde Hugh Jackman’ın olmasının nasıl görüneceğini hayal ediyor. yeni Deadpool 3 hayran fragmanı, Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın Marvel Sinematik Evrenine katıldığını görüyor. Marvel Studios, önümüzdeki Aşamaları için […]

Deadpool 3 Hayran Fragmanı Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ı MCU’ya Getiriyor

Bir Deadpool 3 hayran fragmanı, MCU’da Wade Wilson rolünde Ryan Reynolds ve Wolverine rolünde Hugh Jackman’ın olmasının nasıl görüneceğini hayal ediyor.


yeni Deadpool 3 hayran fragmanı, Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın Marvel Sinematik Evrenine katıldığını görüyor. Marvel Studios, önümüzdeki Aşamaları için büyük planlarını açıklarken, Deadpool 3 duyuru, şirketin 2022’deki en büyük duyurularından biriydi. Olayların ardından Wolverine olarak emekli olduktan sonra LoganJackman, Reynolds ile X-Men simgesini yeniden canlandıracağını duyurdu. Deadpool 3. Shawn Levy, yönetmen olarak ekleniyor Deadpool 3, Rhett Reese ve Paul Wernick’in senaryosuna dayanmaktadır. bu Deadpool üçlemenin finalinde Wade Wilson resmi olarak MCU’ya katılacak.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Süre Deadpool 3 2023’e kadar prodüksiyona başlamayacak, şu anda en çok beklenen MCU filmlerinden biri. Ekran Kültürü yakın zamanda Wade’in Wolverine ile macerasının nasıl olacağına dair bir fikir vermek için hayran yapımı bir fragman yayınladı. Deadpool 3. Sözde kavram kanıtı, Deadpool’un MCU’ya şimdiden espriler attığını ve Kevin Feige’in adını düşürecek kadar ileri gittiğini görüyor. Jackman, kötü şöhretli Wolverine kostümünü giyerken de görülebilir, ancak bunu gerçekten Deadpool 3 görülmeye devam ediyor. Kontrol et Deadpool 3 hayran fragmanı aşağıda:

İlgili: Deadpool 2’nin Sonu Hugh Jackman’ın Deadpool 3 Dönüşünü Mükemmel Şekilde Kurdu


Ryan Reynolds’un Deadpool’u Sonunda MCU’da Eğlenceli Olabilir ve Harika Olacak

Deadpool 2'de Deadpool rolünde Ryan Reynolds ağaçların önünde duruyor

MCU, dördüncü duvarı yıkmaya yabancı değil She-Hulk: Avukat zaten bu kavramı araştırdık. Yine de, Deadpool 3 özellikle Reynolds’un ilk taksitlerine bakıldığında bunu tamamen farklı bir düzeyde yapabilecek. Buna rağmen She-Hulk: Avukat MCU’da dalga geçmeli, Wade bunu çok daha aşırı bir seviyede yapıyor. Geçmiş Deadpool filmler, birçok zaman çizelgesi karışıklığıyla stüdyonun kendi dolambaçlı X-Men sinema evrenine gölge düşürecek kadar ileri gitti.

Orijinalini gören herkes Deadpool Filmler, Reynolds’un unvanlı karakterinin 2011’i alay konusu yaptığını hatırlıyor. Yeşil Fener film. Eğer Deadpool Wade’in nasıl tasvir edildiğiyle dalga geçen filmler X-Men Başlangıç: Wolverine, MCU hakkında söyleyeceklerinin sınırı yok. Franchise onlarca yıldır ne kadar başarılı olsa da, kesinlikle onu etkileyen katmanlar var. Deadpool 3 son CGI eleştirileri de dahil olmak üzere hakkında kolayca şaka yapılabilir.

En komik açıklama şu olurdu: Deadpool 3 orijinal Marvel TV şovları ile MCU’daki yerleri arasındaki tuhaf durumdan bahsetti. gibi şovlara rağmen SHIELD Ajanları ve Savunmacılar özellikler MCU için kanon olduğundan, filmler bunlara atıfta bulunmadı. Charlie Cox’un Daredevil’i ve Vincent D’Noforio’nun Kingpin’i daha büyük MCU’da ortaya çıkarken, Netflix draması zar zor kabul edildi. Bu yönü olan bir şey Deadpool 3 yıllardır en saçma MCU tartışmalarından biri olduğu için hakkında bir ton şaka yapabilir. Bir kere Deadpool 3 yapım aşamasında, Reynolds ve Jackman’ın MCU macerasında başka neler olduğu netleşecek.

Devamı: Wolverine’in MCU Çıkışı Harika (Deadpool 3 ile Biterse)

Kaynak: Ekran Kültürü/Youtube

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory