Değerlendirilmemiş Motorola ThinkPhone’da 376 dolarlık fiyat düşüşü rekoru kırıldı

Ryan Whitwam / Android Otoritesi Başlangıçta 700 dolara satılan Android telefonun daha önce 400 doların altına satıldığını hiç görmemiştik. Motorola bu hafta sonu açıkça cömert hissediyor. İncelememizde beş üzerinden dört yıldız alarak bu fiyata paranızın karşılığını alıyorsunuz. Motorola ThinkPhone Motorola ThinkPhone Düşünmeye değer. Motorola’nın Lenovo ThinkPhone’u, ThinkPad’in gurur verici geleneğini sürdürüyor ve akıllı görünüm ve […]

Değerlendirilmemiş Motorola ThinkPhone’da 376 dolarlık fiyat düşüşü rekoru kırıldı

Ryan Whitwam / Android Otoritesi

Başlangıçta 700 dolara satılan Android telefonun daha önce 400 doların altına satıldığını hiç görmemiştik. Motorola bu hafta sonu açıkça cömert hissediyor. İncelememizde beş üzerinden dört yıldız alarak bu fiyata paranızın karşılığını alıyorsunuz.

Motorola ThinkPhoneMotorola ThinkPhone
AA Tavsiye Edilir

Motorola ThinkPhone

Düşünmeye değer.

Motorola’nın Lenovo ThinkPhone’u, ThinkPad’in gurur verici geleneğini sürdürüyor ve akıllı görünüm ve güvenilirlik arayan kurumsal müşteriler için harika bir satın alma ürünü.

Motorola ThinkPhone, geleneksel cam arka panelden farklı olarak benzersiz bir Volkanik Gri Aramid fiber arka panele sahiptir. Cihaz, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga seti tarafından destekleniyor ve sağlam bir performans sağlıyor. 6,6 inç OLED ekranı, etkileyici bir 144Hz yenileme hızına sahiptir ve ThinkPhone, ReadyFor özelliklerini destekleyerek dosya paylaşımı ve daha fazlası için Windows PC’lerle kusursuz entegrasyonu kolaylaştırır. Ayrıca 68W hızlı şarjlı 5.000mAh batarya da bulunuyor.

İndirimin büyüklüğü göz önüne alındığında bu bir flaş satış olabilir, bu nedenle üzerinde çok uzun süre durmayın. Yukarıdaki widget aracılığıyla daha fazla bilgi edinin.

Değerlendirilmemiş Motorola ThinkPhone’da 376 dolarlık fiyat düşüşü rekoru kırıldı

Teknory