Degoo Premium fırsatı | ezilebilir

TL;DR: Bir Degoo Premium Ömür Boyu 10 TB Yedekleme Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 163,58 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %94 tasarruf etmenizi sağlar. Noel anılarınız sonsuza kadar sürebilir, ancak fotoğraflarınızın ve videolarınızın da kalıcı olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz. Tüm fotoğraflarınızı telefonunuzda tutmak uygun olabilir, ancak tam olarak güvenli değildir. Anılarınızın sonsuza […]

Degoo Premium fırsatı |  ezilebilir

TL;DR: Bir Degoo Premium Ömür Boyu 10 TB Yedekleme Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 163,58 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %94 tasarruf etmenizi sağlar.


Noel anılarınız sonsuza kadar sürebilir, ancak fotoğraflarınızın ve videolarınızın da kalıcı olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz. Tüm fotoğraflarınızı telefonunuzda tutmak uygun olabilir, ancak tam olarak güvenli değildir. Anılarınızın sonsuza dek sürmesini sağlayın ve tüm cihazlarınız için dijital bir yedek alın. Degoo Premium(yeni bir sekmede açılır) ömür boyu 10TB yedekleme planı vardır ve bunu 163,58 £ karşılığında alabilirsiniz.

İster bir çocuğun ilk hediyesi, ister yiyeceklerle dolu mükemmel bir yemek masası olsun, pek çok fotoğraf çekme fırsatı var. Aktif olarak fotoğraf istemedikçe, tüm bu değerli anları asla göremeyebilirsiniz. Degoo sınırsız sayıda cihazı eşleştirmenize izin verir, böylece herkesin dosya yükleyebileceği bir dosya merkezi oluşturabilirsiniz. 10 TB, Dropbox, OneDrive ve Google Drive’ın toplamından daha fazla depolama alanıdır, dolayısıyla herkesin paylaşabileceği bir alan olacaktır.

Dosyalar yüklendikten sonra cihazınızdan kaldırılmaz. Degoo sadece bir kopya oluşturur, böylece kimse kendi cihazında fotoğraflarını paylaşarak hiçbir şey kaybetmez. Android uygulaması, Degoo bir değişiklik algılar algılamaz dosyaları yükleyerek otomatik güncellemeler ayarlamanıza bile izin verir. Yüklenecek dosyaların 1 GB veya daha küçük olması gerektiğini bilmek yararlı olabilir.

Dijital ile ilgili harika olan şey, teslimat süresini beklemek zorunda olmamanızdır. Tüm taze Noel anılarınızı saklamak için 10 TB’ınızı zamanında alın. Bir bağlantı göndererek veya favori mesajlaşma uygulamanızı kullanarak onları ailenin geri kalanıyla paylaşın.

Bir Degoo Premium 10 TB Ömür Boyu Yedekleme Planı Alın(yeni bir sekmede açılır) sınırlı bir süre için 163,58 £ karşılığında.

Teknory