Deliver Us Mars, bu hafta sunulan en yeni ücretsiz Epic Games Store oyunu

Bir sonraki ücretsiz Epic Games Store oyunu grubu açıklandı ve içinde bilim kurgu macera oyunu da yer alıyor Bize Mars’ı Teslim Edin. Bugünden (24 Kasım) başlayarak 30 Kasım’a kadar kullanıcılar şunları yapabilir: iddia KeokeN Interactive’in Bize Teslim Edin MartHer zamanki 31,50 $ (24,99 £) tam fiyatı yerine ücretsizdir. Bize Mars’ı Teslim Edin ödüllü oyunun devamıdır […]

Deliver Us Mars, bu hafta sunulan en yeni ücretsiz Epic Games Store oyunu

Bir sonraki ücretsiz Epic Games Store oyunu grubu açıklandı ve içinde bilim kurgu macera oyunu da yer alıyor Bize Mars’ı Teslim Edin.

Bugünden (24 Kasım) başlayarak 30 Kasım’a kadar kullanıcılar şunları yapabilir: iddia KeokeN Interactive’in Bize Teslim Edin MartHer zamanki 31,50 $ (24,99 £) tam fiyatı yerine ücretsizdir.

Bize Mars’ı Teslim Edin ödüllü oyunun devamıdır Bize Ay’ı Teslim Edin“sürükleyici bir astronot deneyimi sunan” atmosferik bir üçüncü şahıs macerası. Bu oyunda oyuncu, gizemli Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmak için gerilim dolu, yüksek riskli bir görevde yeni sınırları keşfedecek.

30 Kasım’dan 7 Aralık’a kadar, Bize Mars’ı Teslim Edin tarafından değiştirilecek Jitsu Ekibi Ve Güçlü Dövüş FederasyonuHer ikisi de 2022’de piyasaya sürülen iki renkli dövüş oyunu.

Jitsu Ekibi bir Marvel Capcom’a Karşıİlham veren dört oyunculu co-op takım, oynanabilir karakterlerden oluşan bir liste ve güçlü kombinasyonlar halinde uygulanabilecek özel yetenekler içeren destansı karakter dönüşümleri ve hızlı tempolu dövüşlerle onları alt ediyor.

Geliştirici Tanuki Creative Studio ayrıca oyunu türdeki diğer popüler oyunlara benzetiyor: Dragonball SavaşçısıZ Ve Süper Smash Bros.

Komi Oyunları’ Güçlü Dövüş Federasyonu kadar telaşlı olabilir Jitsu Ekibiancak bu dövüş oyunu, parti dövüşçü türünde rekabetçi bir dokunuş sunuyor ve 1’e 1 maçlar, takım dövüşleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz 14 karaktere kadar herkes için ücretsiz bir oyun sunuyor.

oyun, “klasik 3D arena dövüşçülerine bir geri dönüş, ancak dövüş oyununun temellerine odaklanıyor” ve oyuncuların “bölgeleme, kaçma, karşı koyma ve rakiplerinizle akıl oyunları oynama” için heyecan verici mekaniklerden yararlanmasına olanak tanıyor.

Bu ayın başlarında Epic Games, 6 Kasım’daki Epic vs. Google davasında dijital mağazasının beş yıl önce piyasaya sürülmesinden sonra hâlâ kârlı olmadığını itiraf etti.

Epic Games Store patronu Steve Allison tanık kürsüsünde dijital bilgisayar mağazasının Aralık 2018’de piyasaya sürülmesine rağmen kârlı olmadığını ancak şirketin “hedefinin” hâlâ “büyüme” olduğunu söyledi.

Daha fazlası için şuraya göz atın bizim Kara Cuma video oyunu fırsatları bazı güzel fırsatlar ve en iyiler için seçimlerimiz için merkez Kara Cuma oyun fırsatları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow