Disney Plus’taki ‘İnanılmaz Hulk’ Herkesin Düşündüğü Anlamda Değil

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Marvel Sinematik Evreni üzerinde dolaşan en büyük gizemlerden birinin ekranda gelişen olaylarla hiçbir ilgisi yoktur, daha ziyade belirli bir neşeli yeşil devin haklarının durumuyla ilgilidir. Şimdi İnanılmaz Hulk sonunda Disney Plus’ta yayınlanıyor, mantarı patlatmak ve önemli bir günü kutlamak isteyen birçok hayran var, ancak bu o kadar basit değil. Universal’ın Louis Letterier’ın […]

Disney Plus’taki ‘İnanılmaz Hulk’ Herkesin Düşündüğü Anlamda Değil

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Marvel Sinematik Evreni üzerinde dolaşan en büyük gizemlerden birinin ekranda gelişen olaylarla hiçbir ilgisi yoktur, daha ziyade belirli bir neşeli yeşil devin haklarının durumuyla ilgilidir. Şimdi İnanılmaz Hulk sonunda Disney Plus’ta yayınlanıyor, mantarı patlatmak ve önemli bir günü kutlamak isteyen birçok hayran var, ancak bu o kadar basit değil.

Universal’ın Louis Letterier’ın çizgi roman uyarlamasına ilişkin iddiasının süresinin, 13 Haziran 2008’de sinemalarda gösterime girmesinden 15 yıl sonra sona erdiği tamamen doğru olsa da – bu, Disney’in akın etmesine ve akışta Marvel koleksiyonunu neredeyse anında desteklemesine izin verdi – bu, hikaye biter.

inanılmaz Hulk
Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Sosyal medyaya hızlı bir bakış, pek çok Marvel manyağının, Bruce Banner ve onun gama ışınımlı ikinci kişiliğinin nihayet eve dönmesine sevindiğini ve birçoğunun zaten bir Mark Ruffalo solo filmi hakkında hayal kurduğunu görür. Dünya Savaşı Hulk macera etten yapılmış, hatta bu Hulk, Wolverine’e Karşı söylenti değirmeninin yıllardır sürdürdüğü proje.

Ne yazık ki, Kevin Feige şu anda haklardan sorumlu. İnanılmaz Hulkve şu an için bu kadar, tarafından not ediliyor film/news/incredible-hulk-disney-release-date-1235645525/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilik diğer adamın kendisi değil, “şirket, unvanın haklarını 15 yıl boyunca elinde tuttu”. Karakterin genel kontrolü, her şey olduğu gibi Universal’de kalır, ancak bu, yakın zamanda yeniden adlandırılan karakterin neden olduğunu açıklamanın bir yolu olabilir. Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya yırtık şortların altına Edward Norton’un birkaç önemli unsurunu dahil ediyor.

Tabii ki, zillerin ve ıslıkların geri kalanı eninde sonunda gelebilir, ancak şimdilik bu yalnızca bağımsız özellikle ilgilidir ve Hulk ile ilgili her şeyle ilgili değildir.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory