Dizüstü Bilgisayarınızı Kullanım Şeklinizi Değiştirecek 10 Chromebook Özelliği

Bugünlerde herkes entegre bir ekosistem istiyor. Buradaki fikir, tüketicileri belirli bir cihaz markasına çekmek ve gelişmiş işlevsellik vaadiyle onları orada tutmaktır. Belki de en popüler olanı, kullanıcıların iPhone’larını, iPad’lerini, Apple Saatlerini, Apple TV’lerini ve Mac bilgisayarlarını bağlamalarına olanak tanıyan Apple ekosistemidir. Android Phone Hub, Chromebook’un aynı zorluğa yanıtıdır ve Apple ekosistemi kadar iyi gelişmemiş olsa […]

Dizüstü Bilgisayarınızı Kullanım Şeklinizi Değiştirecek 10 Chromebook Özelliği

Bugünlerde herkes entegre bir ekosistem istiyor. Buradaki fikir, tüketicileri belirli bir cihaz markasına çekmek ve gelişmiş işlevsellik vaadiyle onları orada tutmaktır. Belki de en popüler olanı, kullanıcıların iPhone’larını, iPad’lerini, Apple Saatlerini, Apple TV’lerini ve Mac bilgisayarlarını bağlamalarına olanak tanıyan Apple ekosistemidir.

Android Phone Hub, Chromebook’un aynı zorluğa yanıtıdır ve Apple ekosistemi kadar iyi gelişmemiş olsa da Chromebook’unuzun işlevselliğini yine de yükseltebilir. Phone Hub’ı kullanarak Chromebook’unuzu herhangi bir uyumlu Android telefona bağlayarak onları ağa bağlı bir cihaz çiftine dönüştürebilirsiniz.

Bağlandığında, telefonunuzdan bilgisayarınıza aktarılan bildirimler ve telefon aramaları alırsınız; burada bunları okuyabilir, yanıtlayabilir, kapatabilir ve yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzdan bilgisayarınıza veya tam tersi şekilde içerik çekebileceksiniz, bu da dosyaları kolayca paylaşmanıza veya uygun olan her yerde içerik akışı yapmanıza olanak tanır. Bağlanmak için Chromebook’unuzun ekranının sağ alt kısmındaki saati tıklayın, ardından Ayarlar ve Bağlı Cihazlar’ı seçin. Ardından, Android telefonunuza bağlanmak için yönergeleri izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow