Djokovic – Etcheverry canlı yayını: 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: Avustralya Açık’ta Djokovic – Etcheverry maçını ücretsiz canlı yayınlayın 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Novak Djokovic, Avustralya Açık’ta yenilmesi gereken isim ve bunu deneyecek sıradaki isim ise Tomas Etcheverry. 30. seribaşı Andy Murray ve Gaël Monfils’i çoktan evine gönderdi ancak bu çok daha zorlu bir mücadele olacak. Avustralya Açık’ta […]

Djokovic – Etcheverry canlı yayını: 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: Avustralya Açık’ta Djokovic – Etcheverry maçını ücretsiz canlı yayınlayın 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Novak Djokovic, Avustralya Açık’ta yenilmesi gereken isim ve bunu deneyecek sıradaki isim ise Tomas Etcheverry. 30. seribaşı Andy Murray ve Gaël Monfils’i çoktan evine gönderdi ancak bu çok daha zorlu bir mücadele olacak.

Avustralya Açık’ta Djokovic – Etcheverry maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Djokovic-Etcheverry maçı ne zaman?

Novak Djokovic ve Tomas Etcheverry üçüncü tur maçında karşı karşıya gelecek. 20 Ocak.

Ücretsiz Djokovic vs. Etcheverry nasıl izlenir

Avustralya Açık’taki her maç ücretsiz olarak izlenebilecek 9ŞimdiDjokovic ve Etcheverry dahil.

9Now coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz akış platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, 9Now’a dünyanın her yerinden bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek 9Now’a dünyanın her yerinden erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek 9Şimdi

 5. Ücretsiz Steam Djokovic vs. Etcheverry

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak en iyi VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak hiçbir şey harcamadan 9Now’a erişim sağlayabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm olmasa da, yatırımınızı geri kazanmadan önce size 2024 Avustralya Açık’ı izlemeniz için zaman kazandırır.

Mashable Fırsatları

9Now için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN Canlı tenis yayını yapmak üzere 9Now’a erişim için çeşitli nedenlerden dolayı en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Djokovic vs. Etcheverry maçını izleyin.

Teknory