Dredge’in İlk DLC’si The Pale Reach Bu Kasım’da Çıkıyor

Tarama hoş bir bağımsız sürprizdi Bu yılın başlarında piyasaya sürüldüğünde, ancak sizi daha fazla ürkütücü gemide hayatta kalma isteğine bırakıyorsa, şanslısınız. Soluk Erişim Dredge’in ilk DLC’sidir ve bir aydan biraz uzun bir süre içinde yayınlanacaktır. The Pale Reach hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki tanıtım fragmanına göz atın. Buzlu sularda geçen DLC, “1-3 saatlik içerik” […]

Dredge’in İlk DLC’si The Pale Reach Bu Kasım’da Çıkıyor

Tarama hoş bir bağımsız sürprizdi Bu yılın başlarında piyasaya sürüldüğünde, ancak sizi daha fazla ürkütücü gemide hayatta kalma isteğine bırakıyorsa, şanslısınız. Soluk Erişim Dredge’in ilk DLC’sidir ve bir aydan biraz uzun bir süre içinde yayınlanacaktır. The Pale Reach hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki tanıtım fragmanına göz atın.

Buzlu sularda geçen DLC, “1-3 saatlik içerik” içerecek ve oyun oynanırken herhangi bir noktada erişilebilecek. Yeni bir yan hikayeye ek olarak genişletme, Dredge dünyasına 11 balık ve yengeç türü daha ekleyecek, sudaki küçük buzdağlarını kırmak için bir gemi eklentisi oluşturmanıza ve rafı genişletmek için buz blokları eklemenize olanak tanıyacak – bazı avlarınızın ömrü. Fragmanda ayrıca devasa bir buzlu yengeç ve dört ayaklı deniz gergedanı benzeri bir yaratık gibi yeni canavarlar da yer alıyor. Pale Reach 16 Kasım’da satın alınabilecek, Dredge ise tüm büyük platformlarda satışa sunulacak.

Daha fazla Dredge için GI şovunun bu bölümüne göz atın. Ardından oyunun yayıncısı Team17’nin bu hafta CEO Michael Pattison’un ayrılmasıyla birlikte bir işten çıkarma dalgasını nasıl duyurduğunu okuyun.


Dredge’in DLC’sine göz atacak mısın? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow