EA Motive, Iron Man oyunu için yeni bir güncelleme sunuyor ancak henüz çok uzakta

EA Motive, yepyeni bir güncelleme yayınladı. Demir Adam oyun, ancak hayranlar bunu yakın zamanda görmeyi beklememeli. yakın zamanda Blog yazısıMotive genel menajeri Patrick Klaus, stüdyonun albümün yayınlanmasından bu yana neler yaptığını anlattı. Ölü Uzay Ocak ayında yeniden yapılanma, bunun “bizim için büyük bir dönüm noktası” olduğunu açıkladı ancak ekip o zamandan beri odağını şuna çevirdi: […]

EA Motive, Iron Man oyunu için yeni bir güncelleme sunuyor ancak henüz çok uzakta

EA Motive, yepyeni bir güncelleme yayınladı. Demir Adam oyun, ancak hayranlar bunu yakın zamanda görmeyi beklememeli.

yakın zamanda Blog yazısıMotive genel menajeri Patrick Klaus, stüdyonun albümün yayınlanmasından bu yana neler yaptığını anlattı. Ölü Uzay Ocak ayında yeniden yapılanma, bunun “bizim için büyük bir dönüm noktası” olduğunu açıkladı ancak ekip o zamandan beri odağını şuna çevirdi: Demir Adam proje.

Klaus, “Ön üretimin henüz başındayız ve geliştirme için mümkün olan en iyi temeli oluşturduğumuzdan emin olmak için zaman ayırıyoruz” dedi. “Fakat şimdiden hikayeyi, tasarımı ve oynanışı keşfetmek için pek çok fırsat buluyoruz. Demir Adamve fantezinin canlanmaya başladığını görmek heyecan verici.

“Sürecin bu kadar erken bir aşamasında bile, şu kişilerden oluşan bir Topluluk Konseyi oluşturduk: Demir Adam ve Marvel hayranları; olduğu gibi Ölü Uzaygeliştirme süreci boyunca hemen hemen her şey hakkında geri bildirim sunacaklar.”

Klaus, ekibin motor olarak Unreal Engine 5’i seçtiğini ekledi. Demir Adam “geliştirme ekibinin sihirlerini gerçekleştirmesine ve gerçekten özel bir şey yaratmasına olanak sağlamak için”.

oyun erken ön üretim aşamasında olduğundan başka geliştirme güncellemesi sağlanmadı, bu nedenle süper kahraman oyununu sabırsızlıkla bekleyen hayranların sabırlı olması gerekecek çünkü yıllar geçmesine gerek var.

Diğer Marvel haberlerinde ise Insomniac Games’in Marvel’in Örümcek Adam 2 bugün resmi olarak PlayStation 5 için piyasaya sürüldü. Devam oyununa beş üzerinden dört yıldız verdik; Jake Tucker bunu tatmin edici bir Venom akışının yanı sıra “eğlenceyi her şeyden önce ön planda tutan tek oyunculu bir açık dünya oyunu” olarak nitelendirdi.

Insomniac kısa süre önce oyunun New Game Plus’ı alacağını ve lansman sonrası güncellemede görev tekrarı alacağını doğruladı; bu güncellemenin yıl sonundan önce gelmesi bekleniyor.

Iron Man’i ele geçirmek için bekliyorsanız neden listemize göz atmıyorsunuz? en iyi süper kahraman oyunlarıve ayrıca listemiz en iyi tek oyunculu oyunlar?

Teknory