EA, Star Wars Jedi: Survivor’ın PS4 ve Xbox One Bağlantı Noktalarını Geliştiriyor

Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson, yayıncının Star Wars Jedi: Survivor’ın PlayStation 4 ve Xbox One portları üzerinde çalıştığını açıkladı. tarafından bildirildiği üzere dün EA’nın şirketi Q1 kazanç çağrısı sırasında yaptı. Sınır. Survivor, bu yılın başlarında, Nisan ayında PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de piyasaya sürüldü ve büyük beğeni topladı – oyun Bilgilendiricisi 9.25 vererek […]

EA, Star Wars Jedi: Survivor’ın PS4 ve Xbox One Bağlantı Noktalarını Geliştiriyor

Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson, yayıncının Star Wars Jedi: Survivor’ın PlayStation 4 ve Xbox One portları üzerinde çalıştığını açıkladı.

tarafından bildirildiği üzere dün EA’nın şirketi Q1 kazanç çağrısı sırasında yaptı. Sınır. Survivor, bu yılın başlarında, Nisan ayında PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de piyasaya sürüldü ve büyük beğeni topladı – oyun Bilgilendiricisi 9.25 vererek onu mutlaka oynanması gereken bir oyun haline getirdi. Ancak selefi Star Wars Jedi: Fallen Order’ın başlattığı PS4 ve Xbox One neslini atladı.

Wilson, görüşme sırasında “Bu efsanevi serinin gücü ve topluluk talebi sayesinde, geliştirme ekibimiz bu Jedi deneyimini PlayStation 4 ve Xbox One’a taşımayı taahhüt etti” dedi. Sınır.

Fallen Order, bazı teknik zorluklarla PS4 ve Xbox One’da piyasaya sürüldü ve Survivor bu cephede mükemmel olmasa da, şu anki mevcut nesil donanımda çok daha iyi performans gösterdi. Fallen Order’ın zorlandığı önceki nesil donanımda nasıl performans gösterdiğini görmek ilginç olacak. Bu Survivor limanının ne zaman bekleneceğine gelince, biraz uzun olabilir çünkü IGN Wilson’ın limanın “geliştirmenin erken aşamalarında” olduğunu söylediğini bildirdi.

Bir gün PS4 ve Xbox One’a çıkmasını beklerken okuyun oyun Bilgilendiricisi Star Wars Jedi: Survivor incelemesi ve ardından oyunun yönetmeninin serinin nasıl bir üçleme olmasını istediğini okuyun. Bundan sonraki devam filmi hakkında Cal Kestis oyuncusu Cameron Monaghan ile video röportajımızı izleyin.

[Source: The Verge]


PS4 veya Xbox One’da Star Wars Jedi: Survivor oynamayı mı bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory