Echo Show 5 fırsatı: Amazon’da 50 $ tasarruf edin

50$ TASARRUF EDİN: Bugün, 30 Ekim, Amazon Echo Show 5 (3. Nesil) 39,99 dolara satışta. Bu, 89,99 dolarlık liste fiyatından %56 indirim anlamına geliyor. Evinizde bir Amazon Echo cihazına sahip olmak, kendi sanal asistanınıza sahip olmak gibidir. Bugün Amazon Echo Show 5 (3. Nesil) Amazon’da %56 indirimli olarak listeleniyor. Bu, liste fiyatını 89,99 dolardan 39,99 […]

Echo Show 5 fırsatı: Amazon’da 50 $ tasarruf edin

50$ TASARRUF EDİN: Bugün, 30 Ekim, Amazon Echo Show 5 (3. Nesil) 39,99 dolara satışta. Bu, 89,99 dolarlık liste fiyatından %56 indirim anlamına geliyor.


Evinizde bir Amazon Echo cihazına sahip olmak, kendi sanal asistanınıza sahip olmak gibidir.

Bugün Amazon Echo Show 5 (3. Nesil) Amazon’da %56 indirimli olarak listeleniyor. Bu, liste fiyatını 89,99 dolardan 39,99 dolara düşürüyor. Akıllı ev cihazının satışa çıkacağı bilinse de fiyatını en son Prime Day’de görmüştük. Akıllı ev koleksiyonunuzu genişletmeyi düşünüyorsanız, bu bitmeden bugün harekete geçmenizi öneririz.

Amazon müşterilerinin bildiği gibi aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı Echo cihazı var: Hangisinin evinizin ihtiyaçlarını karşılamaya en uygun olduğunu bilmek zor olabilir. Bu yılın başlarında SaVanna Shoemaker, Mashable okuyucuları için Echo Show 5 ile Echo Show 8’i karşılaştırdı ve iki model arasındaki en büyük farkın boyutları olduğunu vurguladı: Echo Show 5, 5,5 inç ekrana ve 6 inç ekrana sahip. 3 inçlik ayak izi, Echo Show 8 ise çok daha büyük. Şöyle yazıyor: “Echo Show 5, cihazın işlevselliğini istediğiniz, masanız veya komodininiz gibi ön ve ortada olmadığı yerlerde daha iyi olurdu.”

Echo Show 5 (3. Nesil), 2. Nesil selefinden bu yana bazı yeni yükseltmeler de aldı. 3. Nesil model, daha iyi bir müzik dinleme deneyimi için iki kat daha fazla basa ve daha fazla ses netliğine sahiptir; ayrıca gece izlemeyi gözleriniz için daha rahat hale getiren geliştirilmiş bir ekrana sahiptir. Ayrıca Alexa’yı daha da duyarlı hale getiren ekstra bir mikrofon da verildi.

Bugün Amazon’da alışveriş yaptığınızda Amazon Echo 5’te %56 indirimden yararlanın ve akıllı evinizi bütçe dostu bir fiyata geliştirin.

Teknory