Ed Boon, Yarın San Diego Comic Con İçin Mortal Kombat 1’den Üç Fragman Vaat Ediyor

Mortal Kombat 1, bu yıl San Diego Comic Con’da büyük bir performans sergileyecek. Mortal Kombat’ın yaratıcısı ve MK1’in yönetmeni Ed Boon, tweet attı Dün, yarın SDCC’nin “Resetting Mortal Kombat: A New Beginning With Mortal Kombat 1” panelinde hayranları neler bekleyebilir ve bu belki de oyun için şimdiye kadar aldığımız en önemli yeni bilgi damlası olacak. […]

Ed Boon, Yarın San Diego Comic Con İçin Mortal Kombat 1’den Üç Fragman Vaat Ediyor

Mortal Kombat 1, bu yıl San Diego Comic Con’da büyük bir performans sergileyecek.

Mortal Kombat’ın yaratıcısı ve MK1’in yönetmeni Ed Boon, tweet attı Dün, yarın SDCC’nin “Resetting Mortal Kombat: A New Beginning With Mortal Kombat 1” panelinde hayranları neler bekleyebilir ve bu belki de oyun için şimdiye kadar aldığımız en önemli yeni bilgi damlası olacak. Boon, MK1 seslendirme sanatçılarının oyunun “yapım” hikayesini anlatmak için NetherRealm Studios geliştiricilerinin yanında olacağını söylüyor. Ayrıca, panel sırasında oynanış ve bir “sürpriz” de dahil olmak üzere üç yeni MK1 fragmanı olacak.

Ne zaman, “Mortal Kombat’ı Sıfırlamak” SDCC paneli 21 Temmuz yarın 15:15 PT’de başlıyor ve bir tam saat sürüyor ve 16:15 PT’de bitiyor. Yeni Mortal Kombat 1 çekimlerine hazırsanız, izlemeyi unutmayın!

MK1, iki ay önce, daha geniş Mortal Kombat evreninin tamamen sıfırlandığını (dolayısıyla başlıktaki “1”) gösteren bir teaser fragmanıyla duyurulmuştu. Sonraki ay, Haziran ayında NetherRealm, kadroya yeni bakışlar, hikaye detayları, Kameo savaşçılarının ortaya çıkışı ve daha fazlasını içeren bir fragmanla MK1 oynanışına ilk bakışımızı yayınladı.

Yaz oyun Festivali sırasında, aynı ay onu uygulamalı olarak denedik ve Kameo dövüşçüleri, kanlı ve eğlenceli dövüş aksiyonları ile bir patlama yaşadık. MK1 New Gameplay Today’de bu aksiyonun bir kısmına buradan göz atabilirsiniz.

NetherRealm’in MK1 hakkında yayınladığı en son haber, bu ayın başlarında oyunun dövüşçü kadrosunda Smoke ve Rain’i gösteren bir fragmandı. Ve yarın, üç fragman da dahil olmak üzere daha fazla bilgi alacağız.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch ve PC’de çıkacak.


Mortal Kombat 1 hakkında daha fazla bilgi edinmek için yarın geliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory