EGX 2023 panelistleri cinsiyetçilik ve taciz iddialarının ardından güvenliğin artırılması çağrısında bulundu

EGX 2023 sırasında bir topluluk yöneticisi konuşmasına katılan bazı panelistler, konuşurken cinsiyetçi ve aşağılayıcı yorumların bağırıldığı iddiasının ardından, etkinlik organizatörlerini gelecekteki panellerde güvenliği artırmaya çağırıyordu. ‘Bir Topluluk Yöneticisi Gerçekte Ne Yapar?’ başlıklı söz konusu panel, bu yılki EGX’in Londra ExCel merkezindeki ilk gününde, 12 Ekim’de gerçekleşti. raporlarPanelistlerden biri Raw Fury’nin kıdemli topluluk yöneticisi Gemma Garner’dı. […]

EGX 2023 panelistleri cinsiyetçilik ve taciz iddialarının ardından güvenliğin artırılması çağrısında bulundu

EGX 2023 sırasında bir topluluk yöneticisi konuşmasına katılan bazı panelistler, konuşurken cinsiyetçi ve aşağılayıcı yorumların bağırıldığı iddiasının ardından, etkinlik organizatörlerini gelecekteki panellerde güvenliği artırmaya çağırıyordu.

‘Bir Topluluk Yöneticisi Gerçekte Ne Yapar?’ başlıklı söz konusu panel, bu yılki EGX’in Londra ExCel merkezindeki ilk gününde, 12 Ekim’de gerçekleşti. raporlarPanelistlerden biri Raw Fury’nin kıdemli topluluk yöneticisi Gemma Garner’dı. tweet attı: “Umarım EGX’teki konuşmamıza sadece sikişip sikişemeyeceğimiz konusunda yüksek sesle yorum yapmak ve uyanma kültürü hakkında konuşmak için gelen üç orta yaşlı adam şimdiye kadarki en kötü hafta sonunu geçirirler.

“Bu olaydan sonra güvenlik birer melekti[,] Keşke bu olay yaşandığında orada olsalardı.”

Bugün (16 Ekim) Garner, iddia edilen olayla ilgili daha fazla tweet atarak, kişilerin homofobik ve cinsiyetçi yorumlarda bulunduğunu, panelistlerin kıyafetleri ve “kendimizi ifşa edip etmeyeceğimiz” hakkında yorumlarda bulunduğunu belirtti. O iddia edilenEGX’in bazı yorumların ne kadar “şiddet” içerdiğinin görünüşe göre farkında olduğunu kaydederek şunları kaydetti: “Bu olaydan sonra EGX’in hiçbir şey yapmadığını belirtmekte fayda var. Tweetlerimiz patlayınca hiçbir takip olmadı, CCTV’ye bakılmadı, özür dışında herhangi bir endişe duyulmadı.”

TRG’ye e-posta yoluyla konuşan Garner şunları söylüyor: “Sahneye güvenlik atanmış olsaydı olay bu kadar tırmanmazdı. Bu, neredeyse tamamen etkinliğe katılanlar ve sonunda bir avuç yararlı güvenlik tarafından ele alındı.

“Birleşik Krallık’ın en büyük oyun etkinliğinin konuşmacılarını, özellikle de tacize uğrama olasılığı daha yüksek olanları korumaması akıllara durgunluk verici. Şu anda hiçbir şey yapılmamış olmasının yanı sıra, bu üç failin tespit edilmesi ve etkinlikten men edilmesi için de hiçbir şey yapılmadığını öğrendiğimde hayal kırıklığına uğradım.”

Panelistlerden bir diğeri, The Noir Network’ün topluluk yöneticisi ve Black Twitch UK’in kurucu ortağı Cassie Hughes’du; bir video klipte panelde konuşan izleyicilerden kişilere seslendiği görülüyor. Twitter’daki bir başlıkta bir kişinin cinsel saldırı ve tecavüz tehdidinde bulunduğunu iddia etti.

Daha fazla gör

“EGX için güvenliğe, ExCel için güvenliğe gittim[,] ikisi de güvenliği sağlamak için ne yapacağını veya kime rapor edeceğini bilmiyordu. O kadar sinirlendim ki hemen eve doğru yola çıktım. Hughes, “Daha fazla tehdit oluşturan adamlarla ve onlarla birlikte iki adamla daha karşılaştım ve kendimi kötü hissettim” diye tweet attı.

TRG’ye e-posta yoluyla konuşan Hughes, gelecekteki etkinliklerde paneller için güvenliğin yanı sıra kendisi gibi panelistlerin müdahale etmesine gerek kalmaması için izleyicileri yönetecek birinin olması durumunda kendisini daha güvende hissedeceğini söyledi.

“[EGX] Bu olaydan dolayı fazlasıyla özür diledik ve şok olduk, ancak özellikle Just Stop Oil’in tepki süresini görünce takip zayıf görünüyor,” diyor bize. mekandan dışarı çıkartılan ve tutuklanan çevre aktivistleri bir işi bozduktan sonra Tekken 7 turnuva. “Bir etkinliğe gidip bu adamlarla tekrar karşılaşacağımdan ve grubun yarısını tanımayacağımdan gerçekten endişeleniyorum.”

TRG yorum yapmak için EGX’e ulaştı.

Yeni oyun önerileri arıyorsanız, listelerimize göz atmayı unutmayın. en iyi bilgisayar oyunları Ve en iyi PS5 oyunları.

Teknory