Elon Musk, Dave Chappelle’in Komedi Şovunda Sahnede Yuhalandı

Orijinal rapor, Musk’ın 10 dakika boyunca aralıksız yuhalandığını ve keskin bir şekilde tek kelime edemediğini ileri sürdü. Twitter’da Steven Goffman adlı bir medya yapımcısı sayesinde bulabildiğimiz tek klip beş dakikadan az. İlk başta yuhalamalar kesinlikle yüksek olsa da, birkaç taraftarın etrafa dağıldığını duyabiliyordunuz ve Dave Chappelle’in kaba kalabalık hakkında birkaç şaka yapmasına izin verecek kadar […]

Elon Musk, Dave Chappelle’in Komedi Şovunda Sahnede Yuhalandı

Orijinal rapor, Musk’ın 10 dakika boyunca aralıksız yuhalandığını ve keskin bir şekilde tek kelime edemediğini ileri sürdü. Twitter’da Steven Goffman adlı bir medya yapımcısı sayesinde bulabildiğimiz tek klip beş dakikadan az. İlk başta yuhalamalar kesinlikle yüksek olsa da, birkaç taraftarın etrafa dağıldığını duyabiliyordunuz ve Dave Chappelle’in kaba kalabalık hakkında birkaç şaka yapmasına izin verecek kadar azaldılar.

Bununla birlikte Musk, ne kadar rahatsız olmadığını göstermek için kararlı bir zafer pompasıyla nefreti kucaklıyor gibi görünüyordu. Ve Chappelle bazı klasik zengin adam şakalarıyla anı ustalıkla aydınlattı. Elon Musk, muhtemelen bir tür konuşma yapmak için bir mikrofon tutuyordu. Chappelle’e kendisini sahneye çıkardığı için teşekkür etmesine rağmen kalabalığa sesli bir şekilde hitap etmedi.

Gösterinin, gelişen teknoloji taleplerini karşılamak için uzun çalışma saatlerini ve sıkı raporlama politikalarını eski haline getirmeye çalışan bir çalışma kültürü değişimine karşı mücadele eden aynı bölge olan Silikon Vadisi’nin önemli bir köşesinde düzenlendiğini düşünürsek, kalabalığın tepkisi çok şaşırtıcı değil. Musk, Z’lerini evde yakalayamayacak kadar meşgul olan personeli barındırmak için Twitter’ın genel merkezindeki yatak odalarının aniden ortaya çıkması da dahil olmak üzere, en son hamlelerine dayanarak, şüphesiz bu savaştaki bir numaralı düşmandır.

Teknory