Elon Musk, Güvenliği Hakkında Endişelendiren Bir Yorum Yaptı

Musk’ın açıklamalarının şaka amaçlı mı yapıldığı yoksa dünyanın en zengin adamının güvenliğinden gerçekten endişe duyup duymadığı belli değil. Bununla birlikte, hakkında konuştu onun suikast olasılığı oldukça kayıtsızca. Musk, kötü bir şey olabileceğine dair önemli bir risk olduğunu ve vurulma olasılığını tamamen dışlamadığını söyledi. Musk’ın Live Spaces sırasında “İsterseniz birini öldürmek o kadar zor değil, bu […]

Elon Musk, Güvenliği Hakkında Endişelendiren Bir Yorum Yaptı

Musk’ın açıklamalarının şaka amaçlı mı yapıldığı yoksa dünyanın en zengin adamının güvenliğinden gerçekten endişe duyup duymadığı belli değil. Bununla birlikte, hakkında konuştu onun suikast olasılığı oldukça kayıtsızca. Musk, kötü bir şey olabileceğine dair önemli bir risk olduğunu ve vurulma olasılığını tamamen dışlamadığını söyledi.

Musk’ın Live Spaces sırasında “İsterseniz birini öldürmek o kadar zor değil, bu yüzden umarım öldürmezler ve kader benim durumuma güler ve bu olmaz. Orada kesinlikle bazı riskler var,” dediği duyuldu. yayın.

İki saatlik tartışma çoğunlukla “Twitter Dosyaları” etrafında dönerken Musk, yayın sırasında ifade özgürlüğü konusundaki duruşunu da yineledi. Musk ayrıca, ifade özgürlüğünü gerçekten özgür kılmak için “gerçekten çok mücadele etmesi” gereken insanlara sorumluluk düştüğünü iddia etti. Ayrıca, şu anda anlatıyı kontrol ettiği yönündeki iddiaları da bir kenara itti ve Twitter Dosyaları’nın, eski Twitter yönetim ekibinin bilgilerin gizlenmesine taraf olduğunu gösterdiğini ve bunların bazılarının 2020 seçim sonuçlarını etkilemiş olabileceği iddialarını da ekledi.

Buna ek olarak Musk, Twitter Sızıntılarını çevreleyen belgelerin nasıl yayınlandığı konusundaki eksiklikleri de kabul etti. Örneğin, paylaşılan ekran görüntülerinin çoğu, eski Twitter CEO’su Jack Dorsey’in e-posta adresi de dahil olmak üzere, tartışmaya karıştığı iddia edilen kişilerin e-posta adreslerini açığa çıkardı.

Teknory