Elon Musk’ın Twitter’ı, tüm ofis çöpleri için çevrimiçi bir garaj satışına ev sahipliği yapıyor

hiç satın almak istedin mi 68 Belkin anahtarlı uzatma kablosu bir zamanlar Twitter’a mı aitti? Öncelikle, oldukça özel zevkleriniz olduğunu söyleyebilirim, ama tahmin edin ne oldu? Şanslısın. Başıboş/genç dahi Elon Musk’ın saf liderliğindeki Twitter, San Francisco’daki genel merkezinden varlıklarını satıyor. O büyük anahtarlı uzatma kablosu yığını da dahil olmak üzere, tuhaf, sıradan nesnelerden oluşan vahşi […]

Elon Musk’ın Twitter’ı, tüm ofis çöpleri için çevrimiçi bir garaj satışına ev sahipliği yapıyor

hiç satın almak istedin mi 68 Belkin anahtarlı uzatma kablosu bir zamanlar Twitter’a mı aitti? Öncelikle, oldukça özel zevkleriniz olduğunu söyleyebilirim, ama tahmin edin ne oldu? Şanslısın.

Başıboş/genç dahi Elon Musk’ın saf liderliğindeki Twitter, San Francisco’daki genel merkezinden varlıklarını satıyor. O büyük anahtarlı uzatma kablosu yığını da dahil olmak üzere, tuhaf, sıradan nesnelerden oluşan vahşi bir koleksiyon.

Bu yazının yazıldığı sırada, Heritage Global Partners’ın çevrimiçi müzayedesine sadece birkaç saat kalmıştı, yani Hala fırsatınız varken tekliflerinizi inceleyin ve alın. Satın alınacak şeylerin yelpazesi oldukça ilginçti, teknoloji devlerinin uzun süredir ofislerin yiyecek, içki, kahve ve şık mobilyalarla dolu olmasını bir noktaya getirdiği düşünülürse. var neon twitter kuşu 35.000 $’ı geçen mevcut bir teklifle. var altı sahte deri sandalye bir şekilde 1000 dolarlık bir teklif alıyor. Bir @ heykel 12.000 $ için. A tek Eames 1.400 dolarlık sandalye. Veya kişisel bir favori, endüstriyel gıda içicisi 700 dolar için.

Satış, Musk’ın öngörülemeyen liderliği altında mücadele eden Twitter için mali sıkıntıların ortasında geldi. Şirket vadesi gelen büyük bir faiz faturası olduğu bildiriliyorBu, Musk tarafından uygulanan, bu tür garaj satışı, personelin yarısının işten çıkarılması ve görünüşe göre doğrudan reddediyor kira ödemek için

Bu kullanılmış Twitter öğelerine verilen teklifler şimdiye kadar oldukça gülünç görünüyor – bazı durumlarda, insanlar kullanılmış ürünler için yenilerinin maliyetinden daha fazla para ödüyorlar. Belki de bu, Musk için yeni oyuncağını ayakta tutma çabasında ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. Katkıda bulunmak istiyorsanız, devam edin ve teklif verin. Ve eğer biri bana bir sigara tiryakisi almak isterse… Seni dinliyorum.

Teknory