Eminem bir zamanlar bir GTA filmi için teklif edilmişti ama Rockstar Games bunu geri çevirdi.

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-15T06:00:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-15T01:08:20 GTA ortak yaratıcısı Sam Houser’ın, GTA 3’ün çıkışından hemen sonra Eminem’in oynadığı bir GTA filmi fikrini kapattığı iddia edildi. Şu anda neredeyse her büyük video oyunu serisi bir film veya TV şovu uyarlaması alıyor gibi görünse de, kaynak materyale dayalı filmler veya şovlar yaratma söz konusu olduğunda… Okumaya devam et Eminem bir zamanlar bir GTA filmi için teklif edilmişti ama Rockstar Games bunu geri çevirdi.

Eminem bir zamanlar bir GTA filmi için teklif edilmişti ama Rockstar Games bunu geri çevirdi.

Yayınlanan: 2022-11-15T06:00:00

Güncellenmiş: 2022-11-15T01:08:20

GTA ortak yaratıcısı Sam Houser’ın, GTA 3’ün çıkışından hemen sonra Eminem’in oynadığı bir GTA filmi fikrini kapattığı iddia edildi.

Şu anda neredeyse her büyük video oyunu serisi bir film veya TV şovu uyarlaması alıyor gibi görünse de, kaynak materyale dayalı filmler veya şovlar yaratma söz konusu olduğunda oyun endüstrisi hiçbir zaman en iyi itibara sahip olmadı.

Ancak şimdi, oyunun en büyük juggernaut serilerinden birinin neredeyse bir filminin yapım aşamasında olduğu ortaya çıktı. Bu franchise, ikonik Grand Theft Auto serisidir.

BBC’nin yeni bölümünde Bugzy Malone’nin En Büyük Oyunu podcast’iKirk Ewing, GTA geliştiricisi Rockstar ile olan ilişkisinden ve – bir zamanlar – bir ajan olarak işinin onu şirketin kurucu ortağı ve Başkanı Sam Houser’a bir GTA filmi sunmaya yardım etmeye nasıl yönlendirdiğinden bahsetti.

“Rockstar’la ve Sam’le olan ilişkim nedeniyle, bir gece kalacağını bildiğim otel odasına kadar izini sürdüm ve ikimiz geç saatlere kadar uyumadık ve olasılık hakkında konuştuk. bir film yapmak, ”diye başladı Ewing.

“Bu hemen sonraydı [GTA] 3. Ve bence o noktada, Sam’in aklında bunun yapmak istediği bir şey olabileceği fikri hâlâ vardı. Ve şimdi bir GTA filmine yeşil ışık yakmak hiç akıllıca görünmese de, bu sunum 2000’lerin başındandı. Video oyunu filmlerinin tam olarak en iyi üne sahip olmadığı bir zaman.

GTA filminde Eminem ve ünlü bir yönetmen eklenmişti

Eminem GTA film başlık resmiTake-Two Etkileşimli

GTA, tüm zamanların en başarılı oyun serilerinden biridir.

Sadece genel fikir ortalıkta dolaşmakla kalmadı, aynı zamanda sahada projeye bağlı bir yönetmen ve büyük bir yıldız da vardı. “Saat 4 civarında Los Angeles’taki bir yapımcıdan bir film yapma teklifiyle telefon aldığımı hatırlıyorum ve bana ‘Kirk, başrolde Eminem var ve bu bir Tony Scott filmi, 5 milyon dolar,” dedi. ilgileniyor musun?’” Tony Scott, orijinal Top Gun filmi gibi filmlerde çalışmış, çok başarılı bir aksiyon yönetmeni.

Buna rağmen, fikir hızla kapatıldı, Ewing daha sonra “Sam’i nasıl aradığını ve” Bak, şunu dinle, Grand Theft Auto filminde Eminem’in ve Tony Scott’ın yönetmenliğini istiyorlar ve “İlgilenmiyorum” dediğini açıkladı. .’”

Ewing daha sonra şöyle devam etti: “O noktada, sahip oldukları medya imtiyazının, sahip oldukları şeyin, o sırada devam eden herhangi bir filmden daha büyük olduğunu fark ettiklerinde, bir film yapmakla ilgili herhangi bir konuşmadan çekildiler. ”

Ve Eminem liderliğindeki GTA film sahası kapatılırken, gelecekte bir noktada yapılma olasılığı her zaman vardır.

Teknory